mail@urok-ua.com

Літературно-музична композиція “Рідна мати моя”

Літературно- музична композиція „Рідна мати моя“ розрахована для учнів І –ІІІ курсів професійно – технічних училищ. В ній можуть бути задіяні більше 50 дітей. Такий захід можна дати як показовий, відкритий.

Участь в ньому учнів дозволяє вихователю розширити й поглибити знання учнів про значення матері в житті людини; виховувати в них глибоку повагу та любов до матері – засновниці і продовжувачки роду людського, бережливе ставлення до неї, чуйність і доброту до найдорожчої у світі людини; любов до матері-Батьківщини, Матері Божої.

Діти беруть активну участь в підготовці заходу:

• шукають в мережі Інтернет прислів’я, приказки, вірші, пісні,фото, сценки про матір, Батьківщину, Божу Матір;
• допомагають в підготовці презентації та озвученні заходу;
• інсценізують українські пісні, гуморески,

а це сприяє вихованню в них глибокої поваги до предків, любові до України, її символів; формує культуру почуттів; розвиває творчі здібності, увагу; збагачує мову; дає поштовх розвитку смислової, образної пам’яті, творчих, декламаційних, акторських, танцювальних, вокальних здібностей учнів, естетичного смаку; умінню правильного поводження на сцені, перед аудиторією; колективізму, прагнення дарувати оточуючим позитивні емоції; інтересу до народних традицій, гордості за українську націю.

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
76

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Ви – молодчинка, що підготували такий вагомий для учнів захід. Для кожної людини мама- це одна з найдорожчих людей у світі, це наш янгол-охоронець. І чим раніше діти зрозуміють, що мами як ніхто інший потребують уваги дітей, тим краще, адже життя таке непередбачуване. Ви підібрали такі чудові пісні, що гадаю захід пройшов на ура і Ви досягли поставленої мети.

  2. Знову прекрасна розробка. Ви проявляєте креатив у своїй роботі, Ви магнітом притягуєте до себе дітей і вони до вас біжать з радістю. Ви молодець. Творчості Вам, натхнення та вдячності від дітей.