Літературно-музична композиція “Рідна мати моя”

Автор публікації
Автор матеріалу: Літературно-музична композиція “Рідна мати моя”
Посада: вихователь гуртожитку
Місце роботи: Професійно-технічне училище №36 смт Новгородка

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Літературно- музична композиція „Рідна мати моя“ розрахована для учнів І –ІІІ курсів професійно – технічних училищ. В ній можуть бути задіяні більше 50 дітей. Такий захід можна дати як показовий, відкритий.

Участь в ньому учнів дозволяє вихователю розширити й поглибити знання учнів про значення матері в житті людини; виховувати в них глибоку повагу та любов до матері – засновниці і продовжувачки роду людського, бережливе ставлення до неї, чуйність і доброту до найдорожчої у світі людини; любов до матері-Батьківщини, Матері Божої.

Діти беруть активну участь в підготовці заходу:

• шукають в мережі Інтернет прислів’я, приказки, вірші, пісні,фото, сценки про матір, Батьківщину, Божу Матір;
• допомагають в підготовці презентації та озвученні заходу;
• інсценізують українські пісні, гуморески,

а це сприяє вихованню в них глибокої поваги до предків, любові до України, її символів; формує культуру почуттів; розвиває творчі здібності, увагу; збагачує мову; дає поштовх розвитку смислової, образної пам’яті, творчих, декламаційних, акторських, танцювальних, вокальних здібностей учнів, естетичного смаку; умінню правильного поводження на сцені, перед аудиторією; колективізму, прагнення дарувати оточуючим позитивні емоції; інтересу до народних традицій, гордості за українську націю.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Сценарій до свята “Рдна мати моя” для учнів ПТУ містить велику кількість пісень, гуморески, молитву, вірші, презентацію. Матеріал сприяє формуванню творчих здібностей, бережливого відношення до близьких і рідних людей. Захід великий за обсягом, видно, що проведена колосальна підготовча робота до нього. Дякую.

  2. Цікавий захід, гарна літературно- музична розробка. Як важливо донести до свідомості дитини , що мати – це є головне в житті кожної людини . Цей матеріал можно брати за основу до проведення свят до Дня Матері. І я дякую, що маю змогу взяти його в свою роботу, перепрацювати його для дітей дошкільного віку. Використання літературного слов,. музика – все чітко пов’язане в одну стрічку – мама – це головне й найкраще, що ми маємо.
    Дякую Вам, творчості та натхнення.

  3. Ви – молодчинка, що підготували такий вагомий для учнів захід. Для кожної людини мама- це одна з найдорожчих людей у світі, це наш янгол-охоронець. І чим раніше діти зрозуміють, що мами як ніхто інший потребують уваги дітей, тим краще, адже життя таке непередбачуване. Ви підібрали такі чудові пісні, що гадаю захід пройшов на ура і Ви досягли поставленої мети.

  4. Знову прекрасна розробка. Ви проявляєте креатив у своїй роботі, Ви магнітом притягуєте до себе дітей і вони до вас біжать з радістю. Ви молодець. Творчості Вам, натхнення та вдячності від дітей.