mail@urok-ua.com

Літературно-музична композиція “З любов’ю до України” (Україна в творчості зарубіжних письменників)

Літературно-музична композиція “З любов’ю до України” (Україна в творчості зарубіжних письменників)
У літературно-музичній композиції “З любов’ю до України” висвітлено любов до України, захоплення та враження мальовничими куточками південних степів, унікальність кримських пейзажів, гостинність та доброзичливість галичан та подолян, героїчну історію українського козацтва та неперевершену вроду української нації у творчості зарубіжних письменників.

 • : Гладій Галина Василівна
 • : вчитель зарубіжної літератури та образотворчого мистецтва
 • : Дзвиняцька ЗОШ І-ІІІ ступенів
 • Літературно-музична композиція
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
316

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

 1. За таким сценарієм із впевненістю можна сказати: ” Свято вдалося !”. Дякую за креативність! Така робота завжди буде актуальною, виховує патріотичні почуття. Чудові вірші, інсценізація, музичні композиції. Дякую!

 2. Свято вдалося. Важко щороку придумувати новий сценарій про Тараса Шевченка, але ви гарно справилися з роботою. Єдине зауваження: ведучих багато, читці по черзі – це я б змінила.Дякую.

 3. Назва літературно-музичної композиції говорить сама за себе , аналізуючи її зміст можна зробити висновок про високу виховну значущість даного заходу. Вчитель використовує інсценізацію, музичний матеріал, який знадобиться під час проведення різних заходів.

 4. Хочу зауважити, що літературно-музична композиція “З любов’ю до України” має велике виховне значення у формуванні громадянина – патріота. Підібрані патріотичні вірші та музичні твори, що надають заходу емоційного забавлення. Дякую.