Літературно-музична композиція “З любов’ю до України” (Україна в творчості зарубіжних письменників)

Автор публікації
Автор матеріалу: Літературно-музична композиція “З любов’ю до України” (Україна в творчості зарубіжних письменників)
Посада: вчитель зарубіжної літератури та образотворчого мистецтва
Місце роботи: Дзвиняцька ЗОШ І-ІІІ ступенів

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Літературно-музична композиція “З любов’ю до України” (Україна в творчості зарубіжних письменників)
У літературно-музичній композиції “З любов’ю до України” висвітлено любов до України, захоплення та враження мальовничими куточками південних степів, унікальність кримських пейзажів, гостинність та доброзичливість галичан та подолян, героїчну історію українського козацтва та неперевершену вроду української нації у творчості зарубіжних письменників.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Ви вдало продумали виховний захід, тому я із справжнім задоволенням зберегла його до своєї методичної сприньки та обов*язково проведу зі своїми учнями. Усе сподобалось. Але я б такий захід не завершувала “Заповітом”, тому що мені здається, що можна збагатити цей захід ще якимись родзинками, щоб не було у фіналі сумних ноток. Дякую!

  2. За таким сценарієм із впевненістю можна сказати: ” Свято вдалося !”. Дякую за креативність! Така робота завжди буде актуальною, виховує патріотичні почуття. Чудові вірші, інсценізація, музичні композиції. Дякую!

  3. Свято вдалося. Важко щороку придумувати новий сценарій про Тараса Шевченка, але ви гарно справилися з роботою. Єдине зауваження: ведучих багато, читці по черзі – це я б змінила.Дякую.

  4. Назва літературно-музичної композиції говорить сама за себе , аналізуючи її зміст можна зробити висновок про високу виховну значущість даного заходу. Вчитель використовує інсценізацію, музичний матеріал, який знадобиться під час проведення різних заходів.

  5. Хочу зауважити, що літературно-музична композиція “З любов’ю до України” має велике виховне значення у формуванні громадянина – патріота. Підібрані патріотичні вірші та музичні твори, що надають заходу емоційного забавлення. Дякую.