Планування iнтегрованого уроку на матерiалах зарубіжних письменників.

Планування iнтегрованого уроку на матерiалах зарубіжних письменників.

              Впровадження інтеграції в навчальний процес актуальне, тому що дає змогу: “спресувати” споріднений матеріал кількох предметів навколо однієї теми, усувати дублювання у вивченні ряду питань; ущільнити знання, тобто реконструювати фрагмент знань таким чином, засвоєння якого вимагає менше часу; опанувати з учнями значний за обсягом навчальний матеріал, досягти цілісності знань; залучати учнів до процесу здобуття знань; формувати творчу особистість учня, його здібності; дати можливість учням застосовувати набуті знання з різних навчальних предметів.      

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Корисна стаття містить опис інтеграційних форм та методів активного навчання на уроках зарубіжної літератури. Особисто мене зацікавили такі, як дошка запитань, РАФТ, дебати.Автор переконливо доводить важливість інтеграційного навчання на уроках.

  2. Дуже корисним є досвід проведення інтегрованих уроків. У своїй педагогічній розвідці Анастасія Вікторівна приводить багато цікавих прикладів на матеріалі “вічних” творів зарубіжної літератури, таких як Дж.Олдрідж та В.Шекспір. Саме ці шедеври світової класики допомагають у вихованні креативної та цілеспрямованої молоді.