ЛІтературно-музична композиція, присвячена пам’яті Василя Стуса, “Журавлем небесним на Вкраїну повернусь”

Автор публікації
Автор матеріалу: ЛІтературно-музична композиція, присвячена пам’яті Василя Стуса, “Журавлем небесним на Вкраїну повернусьR...
Посада: заступник директора школи з навчально-виховної роботи, учитель української мови та літератури
Місце роботи: Броварська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5 ім. Василя Стуса

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Сценарій літературно-музичної композиції присвячений людині, поетові, громадянину Василю Стусу допоможе вчителям-словесникам донести до юних слухачів його палке слово.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Досить вдала літературно-музична імпровізація, яка сприяє розкриттю творчості великого поета В.Стуса. Недаремно Ви його порівнюєте з Т.Шевченком – обидва вони слава і гордість українського народу. Чудова постановка, дякую!

  2. Любов Григорівна з великою любов”ю та відповідальністю створила літературно-музичну композицію про Василя Стуса.Творчість якого асоціюється з поезією духовного опору,поезією істинного духовного життя.І ще й ще переконуєшся,яким невимовним болем стискалося серце патріота від тієї неправди,що буйно проростала на землі України.Та щоб протистояти їй,надто нерівними були сили.Дякую

  3. Літературно-музична композиція
    патріотичного спрямування. Розробка цікава тим, подається інформація про поета у поєднанні з образом Тараса Шевченка та з сучасністю. Завершенням заходу є зустріч з самим В.Стусом – це інтригує.Дякую.