mail@urok-ua.com

Незборимий дух Стуса – людини і Стуса – поета (виступ учителя на мовно – літературній конференції)

Розкрити роль, яку відігравала постать Василя Стуса у розвитку української літератури ХХ століття, відновленні української державності та національної ідеї.  Довести, що його поезія залунала в Україні, її почули, в неї вслухаються. Схиляються перед ним і поза Україною ті, кому випало читати його твори або довідатися про його долю й боротьбу. Василь Стус – людина, що стала символом Українського Опору другої половини ХХ століття, ключовою постаттю духовного життя доби, письменника, правозахисника, борця. Пропагвати творчість поета.

  • : Полякова Наталя Олексіївна
  • : учитель української мови та літератури
  • : Краснополянська ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • - Стус В.С. стаття
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Кожен учитель із відповідальністю готується до своїх уроків, позакласних заходів та методичних об*єднань. Часто підготовка до якоїсь конференції чи наради вимагає неабияких зусиль, але Ваш виступ може слугувати хорошим матеріалом комусь із колег для засідання вчителів-словесників. Дякую!

  2. Прекрасний виступ про прекрасного поета та людину. Логічно вибудований, містить цікаві відомі та маловідомі факти біографії, приклади поезій. Автору вдалося реалізувати всій задум, все, про що сказано в анотації. Матеріал можна використовувати як виступ, так і як матеріал до уроку та позаурочного заходу. Дякую!

  3. Цікавий матеріал для виступу на мовно-літературній конференції.Ви використали все про життєвий та творчий шлях поета, скористалися цікавими поезіями поета -Василя Стуса. Дякую.