Незборимий дух Стуса – людини і Стуса – поета (виступ учителя на мовно – літературній конференції)

Автор публікації
Автор матеріалу: Незборимий дух  Стуса – людини  і Стуса – поета (виступ учителя на мовно – літературній конференції)
Посада:
Місце роботи:

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Розкрити роль, яку відігравала постать Василя Стуса у розвитку української літератури ХХ століття, відновленні української державності та національної ідеї.  Довести, що його поезія залунала в Україні, її почули, в неї вслухаються. Схиляються перед ним і поза Україною ті, кому випало читати його твори або довідатися про його долю й боротьбу. Василь Стус – людина, що стала символом Українського Опору другої половини ХХ століття, ключовою постаттю духовного життя доби, письменника, правозахисника, борця. Пропагвати творчість поета.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Кожен учитель із відповідальністю готується до своїх уроків, позакласних заходів та методичних об*єднань. Часто підготовка до якоїсь конференції чи наради вимагає неабияких зусиль, але Ваш виступ може слугувати хорошим матеріалом комусь із колег для засідання вчителів-словесників. Дякую!

  2. Прекрасний виступ про прекрасного поета та людину. Логічно вибудований, містить цікаві відомі та маловідомі факти біографії, приклади поезій. Автору вдалося реалізувати всій задум, все, про що сказано в анотації. Матеріал можна використовувати як виступ, так і як матеріал до уроку та позаурочного заходу. Дякую!

  3. Цікавий матеріал для виступу на мовно-літературній конференції.Ви використали все про життєвий та творчий шлях поета, скористалися цікавими поезіями поета -Василя Стуса. Дякую.