mail@urok-ua.com

Урок із циклу «Література рідного краю», для учнів 9 класу (Поезія Василя Стуса)

Урок із циклу «Література рідного краю», для учнів 9 класу Поезія Василя Стуса

Мета:

  • розкрити непересічний талант В. Стуса, зрозуміти його трагічну долю, сили волі й стійкість духу, розкрити риси індивідуального стилю поета, поетичне вираження автором глибокої любові до України, до рідного слова, до рідного краю;
  • розвивати творчу уяву, образне мислення, мислення учнів, удосконалювати вміння творчо осмислювати прочитане;
  • виховувати активну життєву позицію, почуття національної гордості.
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. З власного досвіду знаю, якою важкою є праця вчителя-словесника над створенням уроків літератури рідного краю. Таке напрацювання потребує значної пошукової роботи. Це дуже схвально, але я б також порадила урізноманітнити роботу заняття. Дякую!

  2. Матеріал про Стуса чудовий. Але … Судячи з конспекту, учні просто по черзі виголошували підготовлений матеріал. Звичайно, що така форма роботи не дуже цікава учням. Доречно було б декламування віршів, чи пісні на його слова тощо. Треба щось змінити.

  3. Ольго Олексіївно ! Ваш урок містить дуже багато цікавого про Василя Стуса. Учитель багато працював творчо ,щоб зібрати матеріал про поета. Клас поділений на групи, кожній дається завдання. Але конспект уроку написаний без дотримання методичних вимог щодо уроку. Етапи уроку ніяк не нормовані, не прослідковуються етапи уроку, форми та методи роботи. Відсутня у всьому чіткість.Та працювали Ви багато, тому допрацюйте конспект -буде все добре!