mail@urok-ua.com

Література рідного краю. «Я – син степів» (Творчість Володимира Тарасенка), для учнів 8 класу

Урок дає можливість допомогти учням зрозуміти ідейно-художнє багатство, глибину думки й красу поезій Володимира Тарасенка, створити умови для розкриття інтелектуальних і творчих здібностей; розвивати пізнавальні інтереси школярів, удосконалювати навички виразного декламування, аналізу віршів та висловлювання власних суджень і думок про них; виховувати почуття любові до Полтавщини, прекрасної і трагічної, віру у справжнє відродження української нації та держави.

Література рідного краю

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Я думаю, що авторові вдалося провести не просто урок, а маштабне свято, де звучали поезії відомого земляка Володимира Тарасенка, пісні на його слова у виконанні і учнів школи, і вже відомих колективів. І все це органічно поєднувалося з відеороликами зі спогадами про нього, Хороший захід!

  2. Початок уроку спонукає нас поринути на Полтавщину, створює атмосферу творчого пошуку. Урок побудовано у формі сценарію, де присутні й гості. Опрацьований матеріал дає можливість долучитися учням до світу поетичного слова поета-земляка. Дякую.