mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури у 8 класі “Література рідного краю Краса і сила жіночої душі ( за збіркою О. Месеврі « Соняшник у відрі»)”

Розробка уроку літератури рідного краю з української літератури у 7 класі з теми « Краса і сила жіночої душі» ( за збіркою О. Месеврі
«Соняшник у відрі») розроблений відповідно до програми загальноосвітніх закладів, затвердженої Міністерством освіти і науки України.

Головне завдання даної теми – ознайомити учнів із оповіданнями сучасної української письменниці Ольги Месеврі, розкриваючи тему жіночої долі, розкриваючи творче мислення, здатність відстоювати власну позицію у трактуванні конкретних літературних образів.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Чудово, що робота над текстом проводиться через рольову гру. Творча робота дає можливість продемонструвати учням свої здібності. Психологічний самоаналіз настрою здійснюється за допомогою калейдоскопу запитань .

  2. Такі уроки завжди є корисними для Ваших колег, тому дякую за чудове напрацювання. Вами в роботі використано вдалі методи та прийоми навчання, що повністю відповідають реалізації мети уроку. Дякую!

  3. Уроки літератури рідного краю – це доволі проблематичне питання для вчителів-словесників, тому що найчастіше матеріали до уроку доводиться підбирати самотужки. Тому чим більше таких уроків, тим більшим буде запас ідей для колег. В даній розробці використані прийоми, які дійсно дають можливість реалізувати поставлену мету. Рольова гра на уроці літератури завжди буде на почесному місці, мої учні в усіх класах полюбляють такий вид роботи, тому вдалий вибір. Хороше завдання на відтворення подій у долі Ганни, а також сподобалось творче завдання (від імені героїні написати монолог-відповідь на запитання). Але до таких уроків презентація – це невід*ємна складова. Дякую!

  4. Цікавий урок, збагачений вдалими прийомами та методами навчання, які я буду використовувати при проведені уроків літератури рідного краю. Дітям такий урок сподобається. Урок побудовано методично правильно. Мене зацікавила творчість О. Месеврі. Буду шукати інформацію про дану письменницю. Дякую вам за конспект урока.

  5. На жаль я не знаю такої сучасної авторки і не читала розглянутих на уроці творів. Проте, ознайомившись з підібраними питаннями, я розумію що урок повинен сподобатись тим учням, що прочитали твори, адже урок побудовано на аналізі та виробленню й засвоєннню навичок. Єдине, що я б ще додала до цього: біографію ( короткий огляд, можливо у вигляді анкети), а також хоч би маленьку презентацію.