mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури у 8 класі “Література рідного краю. Сонячна душа художнього слова Ольги Месеврі” ( за збіркою О. Месеврі « Соняшник у відрі»)

Матеріал допоможе краще і глибше дізатися про літературну діяльність митців рідного краю. А, власне, сам конспект уроку покликаний розвивати в учнів вміння міркувати, спостерігати, висловлювати власні думки та формувати естетичні смаки.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. На мою думку, мета уроку в цілому була реалізована. Сподобався аутотренінг на початку уроку, який створює певний емоційний фон. Візитівка твору неповна (використані художні засоби, враження від тексту тощо). Не розкрито конкретно поняття “літературний етюд” на творах, які вивчали. У конспекті є посилання на презентацію, але її немає у списку обладнання й у додатках. Дякую.

  2. Сподобалась творча робота, коли учні створюють візитну картку твору. Вдалою групова робота для знаходження образа. Самодіагностика допомагає учням критично оцінювати себе. Домашнє завдання неординарне.

  3. Урок складено відповідно до методико-педагогічних вимог. Цікаві завдання, помітно, що вчитель ретельно підбирав матеріал та продумував кожен етап уроку. Мені незрозумілою залишилась робота з авторськими неологізмами- учні їх виписують, а потім створюють із них поетичний разок, тобто просто записують у рядочок, збираючи слова як намистинки ? Бажаю Вам творчих успіхів!

  4. Перечитую усі авторські уроки літератури рідного краю, вони мені дуже подобаються. Ваша розробка цікава, наповнена різноманітними завданнями. Ви використали у своєму конспекті різноманітні методи, форми та прийоми. Урок зацікавив. Я собі уже завантажила. Дякую за роботу.