Конспект уроку з української літератури для 5 класу на тему “Позакласне читання. Література рідного краю. Краса рідної мови в поезіях збірки «Диво калинове» Дмитра Білоуса

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української літератури для 5 класу на тему “Позакласне читання. Література рідного краю. Краса рі...
Посада: Учитель української мови та літератури
Місце роботи: КУ Сумська ЗОШ І-ІІІ ступенів №22 імені Ігоря Гольченка СМР

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку на тему: “Краса рідної мови в поезіях збірки «Диво калинове» Дмитра Білоуса” призначений для учнів 5-х, 6-х класів з метою вивчення та популяризації літератури рідного краю, зокрема творчості письменників Сумщини. У розробці міститься матеріал із біографії письменника, представлений у вигляді інтерв’ю, аналіз поезій “Рідне слово” та “Вогнище родинне”; довідки з народознавства про народні символи України, тестові завдання. Я вважаю, що цей матеріал буде корисним для вчителів.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Засвоєння нових знань починається з емоційного налаштування на урок. Підготовка до уроку ведеться завчасно, присутнє випереджувальне завдання. Сподобалась рольова гра, використання схем-опор.

  2. Добротна детальна розробка уроку. Дуже насичений ліричний арсенал, потужна теоретична база, атмосферне, близьке кожному українцю слово про Дмитра Білоуса, доступна для дітей середнього віку розповідь про життя. Сучасно й актуально вмістили тестову роботу. Думається, що задум, мета досягнуті.