mail@urok-ua.com

Конспект уроку з літературного читання для 2 класу на тему: “Леся Українка (про автора). Леся Українка «Красо України, Подолля!»”

У конспекті до уроку з літературного читання для учнів 2 класу розглянуто цікаві матеріали, які допомагають учням ознайомитись із життєвим і творчим шляхом видатної поетеси Лесі Українки та її творчістю.
Метою уроку є виховувати спостережливість та естетичний смак у школярів, розвивати творчу уяву, пам’ять, любов до природи рідного краю.
Під час уроку використано широку палітру різноманітних форм і методів роботи, які спрямовані на формування вмінь виразно читати і розмірковувати над змістом прочитаного.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Цікавий, якісний, нестандартний урок. Протягом уроку діти розповідали вірші, дивились відеоролик, інсценізували. Навіть в кінці уроку створили фотоколаж. Спадає на думку тільки одне: Чи відповідає матеріал віковим особливостям дітей?”

    1. …повірте… я цей урок проводила на відкритому кущовому засіданні… на ура… а фотоколаж … це було щось неймовірне… одна проблема… у мене в класі 4 дітей… але ми змогли… колеги були у захваті від побаченого… дякую за коментар… приємно…