Конспект уроку з літературного читання, 4-ий клас: СТАН ПРИРОДИ І НАСТРІЙ ЛЮДИНИ В ПОЕЗІЯХ ЛЕСІ УКРАЇНКИ. ЛЕСЯ УКРАЇНКА «ДАВНЯ ВЕСНА»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з літературного читання, 4-ий клас: СТАН ПРИРОДИ І НАСТРІЙ ЛЮДИНИ В ПОЕЗІЯХ ЛЕСІ УКРАЇНКИ. ЛЕСЯ УКРАЇНКА ...
Посада: Вчитель початкових класів
Місце роботи: КЗ "Верхньодніпровська СШ№1 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок українського читання у 4 класі, провідна мета якого продовжувати ознайомлення учнів з творчістю Лесі Укранки, виховувати любов до художнього слова.

Використовуються інтерактивні форми навчання: “асоціативний кущ”, робота в парах “Знайди риму”, творче завдання в групах “Скласти і записати продовження вірша : «Весна, весна, до нас прийшла…», вправи на розвиток критичного мислення, оцінювання за “шкалою успіху”.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Протягом всього уроку вчитель з дітьми працює над виразним , інтонаційним читанням, вчить визначати головну думку вірша, мислити, творчо працювати. На уроці використовуються сучасні стратегії розвитку критичного мислення. Діти активні. Домашнє завдання могло бути більш творчим. Дякую.

  2. Гарна розробка. Використовуються вправи на розвиток навичок читання, презентація вірша учнем, інтерактивні форми навчання: “асоціативний кущ”, робота в парах “Знайди риму”, творчі завдання в групах , є також і вправи на розвиток критичного мислення, оцінювання за “шкалою успіху”. Вчитель – молодець!