super@urok-ua.com

Конспект уроку української літератури для 8 класу: “Леся Українка. “Давня казка”. Ідея вільної творчості, вільнолюбства людини. Проблеми і мотиви твору”

Автор матеріалу: Конспект уроку української літератури для 8 класу: “Леся Українка. “Давня казка”. Ідея вільної творчос...

Конспект комбінованого уроку української літератури за поемою Лесі Українки “Давня казка”. Розроблено з урахуванням ключових компетентностей, закріплених у нових навчальних програмах для 5-9 класів. Зміст уроку спрямований на перевірку знань з теорії літератури, розуміння змісту твору, уміння висловлювати власні думки, давати оцінку вчинкам і поведінці літературних героїв.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. На уроці використані різні форми діяльності: індивідуальна, парна, групова, колективна. Учні виконують творчі завдання: “Дешифрувальник”, “Асоціативний кущ”, “Дослідження”, “Незакінчене речення”, складають сенкан тощо. Та чи можна все встигнути за один урок? Презентація в цілому пов’язана з конспектом, але на деяких слайдах дуже дрібний шрифт (№№7, 8, 13, 14). Дякую.

  2. Вчитель доцільно застосовує індивідуальну, парну та групову роботу, використовує проблемні запитання для досягнення успіху. Присутні елементи логіки (діаграма Венна), інтерактивні вправи заохочують учнів до навчання.

  3. Гарний сучасний урок, на якому учні працюють, що дуже важливо. Є вправи для розвитку творчості. Презентація дуже вдала. Мені сподобалася ваша робота. Дякую.

    1. Дуже Вам вдячна за коментар. Завжди хочеться провести щось цікаве, щоб дивувати учнів і заохочувати їх до навчання.

      1. “Завжди хочеться провести щось цікаве, щоб дивувати учнів і заохочувати їх до навчання”. – І вам це вдається! Успіхів!