mail@urok-ua.com

Конспект уроку української літератури для 8 класу: “Леся Українка. “Давня казка”. Ідея вільної творчості, вільнолюбства людини. Проблеми і мотиви твору”

Конспект комбінованого уроку української літератури за поемою Лесі Українки “Давня казка”. Розроблено з урахуванням ключових компетентностей, закріплених у нових навчальних програмах для 5-9 класів. Зміст уроку спрямований на перевірку знань з теорії літератури, розуміння змісту твору, уміння висловлювати власні думки, давати оцінку вчинкам і поведінці літературних героїв.

Конспект уроку

Презентація

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
2
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Урок літератури рідного краю. Волинський поет-пісняр Олександр Богачук Урок літератури рідного краю. Волинський поет-пісняр Олександр БогачукРозробка уроку-проекту літератури рідного краю про життя і творчість Олександра Богачука
Конспект уроку за темою “Тарас Шевченко. «Гамалія» (скорочено)” Конспект уроку за темою "Тарас Шевченко. «Гамалія» (скорочено)"сплановано за програмою О. М. Івасюк, Н. В. Гуйванюк,В. Є. Бузинська; Н. І. Руденко (консультант).- «Українська література» для 5–12 класів загальноосвітніх навчаль¬них закладів з навчанням мовами національних меншин. – Чернівці: Букрек,...
Конспект уроку з української літератури для учнів 8 класу з теми: “Степан Руданський “Пісня” (“Повій, вітре, на Вкраїну…”) Конспект уроку з української літератури для учнів 8 класу з теми: "Степан Руданський "Пісня" ("Повій, вітре, на Вкраїну…")Розробка уроку має на меті ознайомити учнів з життям та творчістю Степана Руданського.Конспект урокуПрезентація...
33

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

 1. Вчитель доцільно застосовує індивідуальну, парну та групову роботу, використовує проблемні запитання для досягнення успіху. Присутні елементи логіки (діаграма Венна), інтерактивні вправи заохочують учнів до навчання.

 2. Гарний сучасний урок, на якому учні працюють, що дуже важливо. Є вправи для розвитку творчості. Презентація дуже вдала. Мені сподобалася ваша робота. Дякую.

  1. Дуже Вам вдячна за коментар. Завжди хочеться провести щось цікаве, щоб дивувати учнів і заохочувати їх до навчання.

   1. “Завжди хочеться провести щось цікаве, щоб дивувати учнів і заохочувати їх до навчання”. – І вам це вдається! Успіхів!