mail@urok-ua.com

Конспект літературної години для учнів 1-4 класів “Леся Українка – славна дочка України”

Позакласний захід та презентація, маю надію, стануть у пригоді вчителям-початківцям напередодні річниці з дня народження Лесі Українки, а також колегам, що практикують проектні технології.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Презентація містить біографічні факти життя Лесі Українки, зокрема родинні світлини; творчий шлях поетеси. Дана мультимедіа чудово підійде для проведення інтерактивного уроку з літературного читання. Дякую.

  2. Гарна літературна година і дуже своєчасна,адже 25лютого день народження Лесі Українки.Захід прикрашають малюнки учнів до творів поетеси,виставка книг,ілюстративний матеріал.Весь матеріал викладено по сторінках,розповідь доповнюється віршами.Завершується захід вікториною і грою.Заслуговує уваги конкурс на краще читання творів.Безумовно учні отримали знання з біографії Лесі Українки і це гарний захід,який змушує нас всіх пишатися славними дочками України.Дякую.

  3. Дуже чудовий матеріал презентації про Лесю Українку, який буде корисним навіть вчителям української літератури, адже його можна представити при вивченні творчості поетеси учням 6 класу. Позакласний захід вміщує цікавинки про славну дочку України – Лесю Українку, з якими учні будуть раді ознайомитися, тому що матеріал легкий для сприйняття та спонукає любити рідне слово.

    1. Дуже дякую за відгук та радію з того, що моя робота стала Вам у пригоді.