super@urok-ua.com

Конспект уроку української літератури для 10 класу на тему “Життєвий шлях Лесі Українки”

Автор матеріалу: Конспект уроку української літератури для 10 класу на тему “Життєвий шлях Лесі Українки”

Фрагмент уроку української літератури у 10 класі за життєвим шляхом Лесі Українки з презентацією.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Презентація послідовно розкриває життєвий шлях Лесі Українки. Доречний естетичний фон, крім слайду №11 (важко прочитати текст). Другий і четвертий слайди дублюються (з якою метою?). “Хмара слів” недостатня за кількістю. На моє глибоке переконання, 43 слайди — це забагато для презентації. Дякую.

  2. .Оскільки знайомство з письменником відбувається через його життєпис,то уроки вивчення особи письменника – це дуже важливий етап у процесі осягнення творчості митця.Конспект уроку про життєвий шлях Лесі Українки демонструє нові підходи до вивчення особи поетеси.Світлана Миколаївна максимально наблизила учнів до розуміння особистості Лесі Українки.Дякую

  3. Скільки б не було матеріалів методичної літератури із вказаної теми, а над нею можна працювати і працювати. Вчитель здійснив грунтовну роботу. Матеріали мені сподобались. Такий урок може зацікавити учнів, які ще більше почерпнуть знань про Лесю Українку. Дякую!

  4. Світлана Миколаївна здійснює сучасний підхід до навчання. Урок починається з емоційного введення. Вже знайомий метод вчитель називає по-іншому (“Хмара слів”) і він сприймається набагато краще. Презентація чудово доповнює урок.

  5. Така презентація не може залишитися поза увагою колег. Дуже цікавий матеріал, що дозволить учням більше пізнати гордість нашого народу – Лесю Українку. Чудовими є всі завдання. “Кроссенс” – це прекрасна логічна гра для сучасних учнів. Прекрасне оформлення презентації, що задає весняний настрій. Дякую. Бажаю Вам такої ж креативності в майбутньому!

  6. Ґрунтовна презентація до уроку. Найбільше з усього сподобалася гра “Кроссенс” – цікавий вид гри для розвитку мислення учнів. Ще сподобалася творча робота учнів “Поезія в малюнках”. Гадаю, що вони впорались зі своїм завданням на всі 100 % . Світлана Миколаївна, у Вас просто чудові учні, якщо вони самостійно виконують подібні види робіт. Дякую Вам, що ви ділитеся досвідом та бажаю , аби і надалі у Вас були творчі учні, а також творчої Вам наснаги!