mail@urok-ua.com

Кроссенси на уроках вивчення творчості Лесі Українки

У своїй роботі пропоную ознайомитися з прикладами кроссенсів, які можна використати на уроках української літератури під час вивчення творчості Лесі Українки у 8 та 10 класах.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Гарний дидактичний матеріал за творчістю Лесі Українки. Такі завдання зацікавлюють учнів, розвивають критичне мислення. Дякую. Поширюйте і надалі Ваші напрацювання. Робота є корисною.

  2. Олена Олександрівна показала практично як застосовувати сучасний методичний прийом візуалізації навчального матеріалу,який виконує мотиваційну,навчальну,комунікативну,соціальну функції – кроссенс.Дотрималася усіх 9-ти структурних елементів.Класна розробка.Дякую

  3. Кроссенс – це сучасний прийом для кмітливих учнів. Деякі учні вже стали палкими шанувальниками цього виду роботи. Схвально те, що матеріал відображає і теоретичну, і практичну частину. Дякую!

  4. Кроссенси – цікавий творчий метод для розвитку критичного, логічного мислення. Корисною є теоретична інформація перед практичною частиною. Гадаю, робота заслуговує на схвальний відгук. Дякую.

  5. Гарні зразки робіт. Видно, що автор -творча людина, яка шукає нові форми роботи на уроці. Кроссенс- це асоціативна головоломка нового покоління. Тож успіхів вам, Олено Олександрівно, і натхнення.