mail@urok-ua.com

Виховна година до Дня народження Лесі Українки

Сценарій літературно-мистецької виховної години, мета якої передати силу і глибину поетичного світу Лесі Українки, виховувати любов до українського поетичного слова, до Вітчизни, до творчої спадщини поетеси, почуття прекрасного. Заход дає змогу поглибити знання про життєвий і творчий шлях волинської перлини – Лесі Українки.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
790

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Розробка розкриває талант і мужність відомої української поетеси Л.Українки. На заході звучать вірші у виконанні самої ж “Лесі”, які вражають до мурашок на тілі. Використані важливі матеріали до вивчення її життєвого і творчого шляху.

  2. Леся Українка – легендарна поетеса, людина, мужністю якої можна лише захоплюватися. Її сміливість, рішучість відчувається в рядках її творів, тому дякую за розробку заходу за творчістю Лариси Косач.

  3. Катерина Олександрівна!Читаючи вашу розробку ніби сама була присутня на вашому спектаклі.Сама обожньою твори Лесі Українки, тому з захопленням читала вашу роботу. По фотозвіту видно ,що ваші учні теж переймалися долею поетеси.

  4. Дуже вдячна за поширення такого чудового матеріалу. Використання віршів поетеси є вдалим, сподобалися діалоги. Опубліковані світлини свідчать про здійснення плідної позакласної роботи вчителя та учнів. Дякую!