Виховна година до Дня народження Лесі Українки

Автор публікації
Автор матеріалу: Виховна година до Дня народження Лесі Українки
Посада: Войцеховська Катерина Олександрівна
Місце роботи: Машинобудівний коледж ДДМА м.Краматорськ

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Сценарій літературно-мистецької виховної години, мета якої передати силу і глибину поетичного світу Лесі Українки, виховувати любов до українського поетичного слова, до Вітчизни, до творчої спадщини поетеси, почуття прекрасного. Заход дає змогу поглибити знання про життєвий і творчий шлях волинської перлини – Лесі Українки.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Виховна година проводиться у нестандартній формі. Учасники заходу спостерігають за дійством, яке знайомить з творчістю Лесі Українки. Матеріал готовий до використання й на тематичних заняттях з української літератури.

  2. Розробка розкриває талант і мужність відомої української поетеси Л.Українки. На заході звучать вірші у виконанні самої ж “Лесі”, які вражають до мурашок на тілі. Використані важливі матеріали до вивчення її життєвого і творчого шляху.

  3. Леся Українка – легендарна поетеса, людина, мужністю якої можна лише захоплюватися. Її сміливість, рішучість відчувається в рядках її творів, тому дякую за розробку заходу за творчістю Лариси Косач.

  4. Катерина Олександрівна!Читаючи вашу розробку ніби сама була присутня на вашому спектаклі.Сама обожньою твори Лесі Українки, тому з захопленням читала вашу роботу. По фотозвіту видно ,що ваші учні теж переймалися долею поетеси.

  5. Дуже вдячна за поширення такого чудового матеріалу. Використання віршів поетеси є вдалим, сподобалися діалоги. Опубліковані світлини свідчать про здійснення плідної позакласної роботи вчителя та учнів. Дякую!