mail@urok-ua.com

Сценарій літературно-музичного свята до дня народження Лесі Українки ЇЇ ЖИТТЯ – СОНЯЧНИЙ ПРОМІНЬ

Задачі:
• підняття престижу української мови та культури;
• орієнтація учнів на пріоритет духовно-моральних цінностей ;
• формування емоційно-самобутнього україномовного простору,який забезпечуватиме прилучення школярів до мовного дивосвіту ,до глобальних знань про рідну мову;
• вироблення в учнів комунікативних компетенцій ;
• формування у дітей патріотичних почуттів, особистісних рис громадянина своєї країни шляхом сумісної творчої діяльності;
• виявлення українського менталітету,способу самоусвідомлення і самоіндетифікації ,сприйняття української мови як коду праісторичної пам’яті;
• утвердження гуманістичного світогляду особистості, національних і загальнолюдських цінностей.
• розвиток та реалізації творчих, інтелектуальних та духовних інтересів кожної дитини через залучення її в світ українського мистецтва.

Обладнання : вислови про мову, плакати, малюнки, присвячені рідній мові, стенд «Леся Українка – геніальна донька українського народу», декорації для інсценізації поезії, гуморесок, віршів про мову, уривка з «Лісової пісні» та драми « Касандра », мультимедійна дошка.
Виховний захід присвячено геніальній українській письменниці Лесі Українці. Поезія Лариси Косач – потужна складова духовної скарбниці українського народу та світової літератури. Діапазон її творчої спадщини надзвичайно широкий, адже в ній роздуми про сенс життя і призначення людини ,мрії про світлу будущину ,боротьбу проти духовного рабства і байдужості,місію митця і мистецтва.
В епіцентрі поетичного світу-доля України.
Літературно – музичне свято – це спроба відтворити гаму душевних переживань, духовних та творчих пошуків лесі Українки, формування у дітей з особливими потребами патріотичних почуттів, утвердження в свідомості і почуттях вихованців патріотичних цінностей,переконань і поваги до культурного та історичного минулого України.

Сценарій

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Сценарій літературно-музичної композиції,присвячений Лесі Українці знайомить учнів з життям-подвигом поетеси,допомагає скласти цілісне уявлення про неї як людину,митця,громадянина.І
    несе потужний виховний момент любові до художнього слова та музики.Дякую

  2. Літературно-музичне свято знайомить учнів із творчістю видатної поетеси, прищеплює любов до поезії. Учні мають можливість продемонструвати свої творчі здібності. Присутня патріотична нотка , формується пізнавальний інтерес.

  3. Робота дуже цікава. Леся Українка – це яскрава постать української літератури, яка не залишає читачів байдужими, а спонукає до пробудження свідомості. Даний матеріал багатий чудовими поетичними творами Лесі Українки. Дякую.

  4. Чудовий сценарій літературно-музичного свята приуроченому геніальній поетесі – Лесі Українці. Учні молодших класів дізнаються багато нового, середніх та вищих , згадають що раніше вчили і що їх очікує вивчити в майбутньому. Структура заходу продумана до дрібниць. Відразу помітно, що вчителі – майстри своєї справи!

    1. Щиро дякуємо за високу оцінку нашого творчого проекту. Добре,що є змога кожному з нас оприлюднити методичні матеріали та поділитися з іншими своїм досвідом.Бажаємо успіхів!