mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української літератури 10 клас на тему “Бояриня” Лесі Українки-зразок патріотичної драми

Даний урок сприяє формуванню патріотичних почуттів, громадянського обов’язку учнів. Шляхом аналізу ідейного змісту поеми школярі визначають основні проблеми, ідею твору. Роблять висновок, що духовне повноцінне, здорове життя людини неможливе без волі і без служіння батьківщини.

Урок насичений різноманітними формами роботи (рольова гра, «обери позицію», інсценування, робота в групах, повідомлення учнів тощо), що сприяє формуванню комунікативної, соціальної компетентності.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Конкретний конспект, який послідовно і логічно розкриває тему уроку на рівні сприйняття старшокласниками. Учням запропоновано ряд творчих завдань. Але це не комбінований тип уроку, як зазначно. І ще: чому вчителька підводить дітей до висновків, а не вони це роблять самостійно. Не вистачає презентації. Дякую.

  2. Конспект уроку складено таким чином, що жоден учень не буде нудьгувати. Велика кількість проблемних питань вказує на те, що вчитель працює над виробленням у дітей комунікативних компетентностей, логічного обґрунтування та відстоювання власної позиції. Безліч різноманітних форм роботи, в свою чергу, вказують на те що вчитель ретельно добирала матеріал до уроку, зробила величезну роботу, аби отримати такий ґрунтовний конспект уроку за твором Лесі Українки “Бояриня”. Гадаю , що учням урок сподобався, адже такі уроки не залишають нікого байдужим. Учні виступають у ролі оцінювачів,театралів, а не звичайних слухачів. Дякую за цікаву розробку та бажаю Вам творчих успіхів та талановитих учнів!

  3. Урок побудований гарно. Бачу розробку сучасного уроку, тому що він насичений різноманітними формами роботи, що й справді сприяє формуванню комунікативної та соціальної компетентностей. Мені сподобалась рольова гра, інсценування, робота в групах. Також люблю використовувати прийом “Обери позицію”, завдяки якому учні можуть самореалізуватися. Учні формують на таких уроках патріотичні почуття. Напрацювання новітнє. Матеріалу багато, але в окремих реченнях познаходила помилки. Дякую!