Кроссенси та літературні пазли до вивчення творчості П. Глазового

Кроссенси та літературні пазли – хороший засіб для творчості, який можна зробити частиною систематичної роботи з української літератури. Їх використання розвиває мислення, логіку, формує навички роботи з інформацією.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. “Кроссенси та літературні пазли” — так називається дана презентація. Але на слайдах (до речі, безбарвного білого кольору) розміщені тільки два кроссенси. На мою думку, можна було б розмістити коротку теоретичного характеру інформацію про кроссенси та особливості їх складання. Де літературні пазли? Успіхів!

  2. Сама кроссенси ще не створювала, хоча маю величезне бажання цьому навчитись. У вас це вийшло, і дуже майстерно. Дякую! Завдання такого плану буде у нагоді, адже зацікавлює учнів.

  3. Технологія Кроссенс -це засіб розвитку логічного мислення у дітей, що дозволяє зробити навчання цікавим, така собі сучасна головоломка. Дякую автору за ідею, яку можна використати і на інших уроках. Із задоволенням преглянула матеріали про Глазового, цікаво.

  4. Метод “Кроссенс” сучасний, креативний, асоціативний, розвивальний, він носить практичний
    та наочний характер.Учитель на прикладі вивчення творчості П.Глазового продемонструвала як можна зацікавити учнів та стимулювати самостійно здобувати знання. Педагог показала нетрадиційний підхід у своїй роботі. Дякую.

    1. Дуже Вам вдячна за добрі слова. Зверніть увагу, що треба писати кроССенс. (через неуважність допустила помилку, не знаю, як виправити).