super@urok-ua.com

Конспект уроку рідного краю для 10 класу: Життєвий і творчий шлях Лесі Степовички.

Автор матеріалу: Конспект уроку рідного краю для 10 класу: Життєвий і творчий шлях Лесі Степовички.

Конспект уроку рідного краю для 10 класу: Життєвий і творчий шлях Лесі Степовички.
Урок розроблено для учнів 10 класу при вивченні літератури рідного краю.

  • : Пащенко Олена Володимирівна
  • : вчитель української мови та літератури
  • : КЗ "Верхівцевська СЗШ №2 І-ІІІст."
  • Конспект уроку рідного краю
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Зміст уроку, вибачте, слабкий. Використано недостатньо фактів із життєпису письменниці (в основному — перелік премій і конкурсів, які на слух не сприймаються) У презентації взагалі відсутня інформація про творчість Лесі Степовички. Десятикласники поверхово проаналізували лише дві поезії (недостатньо!). Дякую.

  2. Уроки літератури рідного краю завжди цікаві для дітей, бо знайомлять з творчістю талановитих людей, які живуть поруч з ними. І хочеться, щоб вони відрізнялися від звичайних уроків літератури. Як на мене, то ця розробка уроку дуже проста, хоча й доповнена красивою презентацією.

  3. Щоб розробити урок літератури рідного краю, потрібно прикласти чимало зусиль, тому що матеріал необхідно вишукувати по краплинці. Даний конспект відповідає тематиці та завданням уроку. За допомогою презентації учні дізнаються про життєвий та творчий шлях поетеси. Проводиться аналіз поезіі, але , на мою думку, для учнів 10 класу потрібно детальніше робити ідейно -художній аналіз. Урок для десятикласників – а види робіт дуже прості. Дякую.

  4. Шикарна презентація життя і творчості Лесі Степовички. Матеріал підібраний основний, пізнавальний. Стиль оформлення роботи патріотичний, відповідає темі вивчення літераторів рідного краю. Конспект уроку насичений, послідовний, грамотно написаний.

  5. Олена Володимирівна знайомить учнів на уроці із творчістю поетеси рідного краю, саме такі уроки сприяють зацікавленню школярів до читання художньої літератури. Впродовж уроку учні аналізують твори поетеси, вдалим є підсумок уроку, з використанням авторського вірша.