super@urok-ua.com

Конспект уроку з зарубіжної літератури для 11-го класу на тему: “Е. Хемінгуей — життєвий і творчий шлях видатного американського письменника, особливості його поетики й стилю. «Старий і море» — повість-притча про людину.”

Автор матеріалу: Конспект уроку з зарубіжної літератури для 11-го класу на тему: “Е. Хемінгуей — життєвий і творчий шлях видатного ...

Розробка уроку з зарубіжної літератури для 11-го класу на тему:”Е. Хемінгуей — життєвий і творчий шлях видатного американського письменника, особливості його поетики й стилю. «Старий і море» — повість-притча про людину.” Автор: Дьяченко Катерина Олегівна, вчитель зарубіжної літератури Павлоградської ЗОШ №3.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Хочу дати декілька порад: 1. Використовуйте сучасні форми опрацювання біографії письменника.
    2. Запитання на етапі узагальнення мають бути по всьому вивченому на уроці. 3. На презентації — мінімум словесного тексту. Дякую за розуміння. Кожукало Н.

  2. Видно,що Катерина Олегівна любить творчість Е.Хемінгуея,якого ще називають легендою американської літератури.Вчителька зуміла донести учням символічний сюжет повісті-притчі:зовні він простий,але фактографія подій розглядається як багатозначний образ. Дякую

  3. Сподобалась робота з ілюстраціями. Під час групової роботи учні міркували над особливостями творчості письменника та доводили, що твір являється повістю -притчею.. Домашнє завдання вчитель надає творчого характеру.

  4. Ця тема гарно розроблена багатьма вчителями, тому в нових конспектах хочеться знайти якусь цікавинку. У вас гарний звичайний урок. Мені не вистачило на ньому роботи з учнями. Дякую.