mail@urok-ua.com

Урок з української літератури – Володимир Винниченко. Характеристика твору «Федько-халамидник».

Урок з української літератури – Володимир Винниченко. Характеристика твору «Федько-халамидник».
Розробка уроку, яка має на меті наступне: ознайомити учнів з цікавими сторінками життя та творчості В. Винниченка, змістом його твору; розвивати навички виразного читання, коментування прочитаного й висловлення особистого ставлення до нього;формувати кругозір, світогляд; виховувати почуття пошани до творчості В. Винниченка, української класики та кращі людські якості – чесність, справедливість та розважливість.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

  • : Крайня Вікторія Олександрівна
  • : вчитель української мови та літератури
  • : школа
  • Урок української літератури
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. У мене виникли деякі запитання і непорозуміння до конспекту (починаючи від теми уроку до його змісту): 1.На уроці визначені тема, ідея, проблематика, композиція твору, а домашнє завдання — знати зміст умовної (до речі, це до якого епізоду?) першої частини тексту. 2. Яка мета вправи на закріплення вивченого матеріалу? 3. Чи виправдано завдання складати учнями хронологічну таблицю під час розповіді вчительки про життя письменника? 4. Чому не було тематичного підсумку уроку? Вибачте.

  2. Урок відповідає вимогам чинних програм. Вчитель звертає велику увагу на аналіз твору, використовує евристичну бесіду, спонукає учнів визначати і висловлювати власне ставлення до вчинків головних героїв, розуміти моральні проблеми.

  3. Вікторіє Олександрівно ! Ваш урок побудований згідно всіх методичних вимог. Ви використовуєте різноманітні інтерактивні технології роботи , що активізує роботу учнів, Ви працюєте постійно над розвитком зв’язного мовлення учнів. Ви -молодці, що все витримано,перевірено.У Вас багатьом досвідченим колегам необхідно вчитись. Дякую Вам.