mail@urok-ua.com

Для вчителів української мови та літератури доповідь “Володимир Сосюра і народна творчість”

Я завжди із трепетом у серці та особливим натхненням підходжу до вивчення творчості нашого земляка Володимира Сосюри!

Цього року буде відзначатися 121 рік від дня народження нашого донбасівського солов’я, видатного українського поета Володимира Сосюри. Його поезія близька і зрозуміла українському люду, бо її витоки – з бездонної криниці усної народної творчості народу. Про глибокий зв’язок творчості В. Сосюри з народною поезією свідчить, зокрема, і той факт, що деякі з його зразків стали улюбленими піснями («Так ніхто не кохав», «Коли потяг у даль загуркоче» тощо.

Доповідь

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дана робота не є за своїм змістом доповіддю, це повідомлення. Адже дуже поверхово йдеться про зв’язок творчого доробку письменника Володимира Сосюри з фольклорною творчістю. Власні думки автора відсутні, висновок сформульований двома реченнями, некоректне посилання на використані джерела.

  2. Доповідь містить відомості про тісний зв”язок В.Сосюри і народної творчості.Матеріал може доповнити знання про поета на уроках української літератури,літературних дебатах,гуртках.Дякую

  3. Дуже цікава доповідь про нашого земляка Володимира Сосюру, тему якої можна розвинути в дослідницькій роботі. Або ж просто разом з дітьми, під час вивчення творчості письменника, розглянути творчість з і зв’язком з народною творчістю. Дякую.