«Твою красу я переллю в пісні…» (В.Сосюра. Поезія «Васильки»)

дослідити тему кохання в творчості В.Сосюри, удосконалювати навички виразного читання, зв’язного мовлення, виховувати інтерес до творчості поета, виявити особисту позицію учнів до обговорюваного питання

 

 

  • : Черненко Валентина Володимирівна
  • : учитель української мови та літератури
  • : Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 Кіровоградської області
  • твою красу я переллю в пісні Я
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Звичайно, цікавими були рольова гра, хвилинка ономастики, використання листів та іншої біографічної інформації. Але запропонована робота — це не урок, а позакласний захід. Найголовніше — відсутність аналізу поезії, постановки проблемних запитань, узагальнення та висновків. Вибачте.

  2. Хочу подякувати автору роботи за увагу до творчості Володимира Сосюри, адже його вірші як патріотичного спрямування, так і про кохання є дуже красивими. Обожнюю творчість цього митця. Дякую!

  3. Валентино Володимирівно! Ваш урок містить багато цікавих моментів,матеріалу про поета та його творчість. Але відсутні методи уроку,тип уроку.Ви написали конспект уроку ,порушивши вимоги щодо написання конспекту, усі етапи уроку та завдання не виділені.Необхідно дотримуватись методичних вимог щодо конспекта уроку. Більше творчості та “ізюминки”.