Конспект інтегрованого уроку з корекції та логопедії для учнів з інтелектуальними порушеннями за темою: «Транспорт. Види транспорту. Безпека руху»

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект інтегрованого уроку з корекції та логопедії для учнів з інтелектуальними порушеннями за темою: «Транспорт. Види...
Посада: Учитель математики та фізики, інформатики, олігофренопедагог, логопед, учитель дітей з вадами розвитку
Місце роботи: Комунальний заклад "Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс №8" Харківської обласної ради

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Інтегрований урок з корекції та логопедії за темою: «Транспорт. Види транспорту. Безпека руху» для 7 класу (навчання за програмою для розумово відсталих учнів, метою якого є розширення знань учнів по лексичній темі «Транспорт», закріплення поняття про різні види транспорту та безпеку руху на дорозі; сприяння створенню ситуацій, які забезпечують розвиток розумової діяльності, коригування уваги, зорової та слухової пам’яті, збагачення словникового запасу, покращення комунікативної функції мовлення, розширення предметного і дієслівного словника та словника ознак.
Цей урок дає змогу виховувати культуру поведінки в громадському транспорті та на дорозі, позитивну мотивацію до навчання, культури спілкування, уміння працювати індивідуально та колективно.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Велика похвала тим учителям, що подають такі необхідні матеріали на допомогу іншим вчителям. Підготовка до таких уроків займає чимало зусиль, а подана розробка стане корисною для використання. Інтегрований урок дає можливість виховувати культуру поведінки в громадському транспорті , а також на дорозі, позитивну мотивацію до навчання, культури спілкування, вміння працювати індивідуально, колективно.