mail@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку з корекції та логопедії для учнів з інтелектуальними порушеннями за темою: «Транспорт. Види транспорту. Безпека руху»

Інтегрований урок з корекції та логопедії за темою: «Транспорт. Види транспорту. Безпека руху» для 7 класу (навчання за програмою для розумово відсталих учнів, метою якого є розширення знань учнів по лексичній темі «Транспорт», закріплення поняття про різні види транспорту та безпеку руху на дорозі; сприяння створенню ситуацій, які забезпечують розвиток розумової діяльності, коригування уваги, зорової та слухової пам’яті, збагачення словникового запасу, покращення комунікативної функції мовлення, розширення предметного і дієслівного словника та словника ознак.
Цей урок дає змогу виховувати культуру поведінки в громадському транспорті та на дорозі, позитивну мотивацію до навчання, культури спілкування, уміння працювати індивідуально та колективно.

Конспект уроку

Закрити

Вступіть до нашої спільноти на Facebook

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 4 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
255

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Велика похвала тим учителям, що подають такі необхідні матеріали на допомогу іншим вчителям. Підготовка до таких уроків займає чимало зусиль, а подана розробка стане корисною для використання. Інтегрований урок дає можливість виховувати культуру поведінки в громадському транспорті , а також на дорозі, позитивну мотивацію до навчання, культури спілкування, вміння працювати індивідуально, колективно.