mail@urok-ua.com

Ти і безпека на дорозі

Гра – вікторина для учнів початкової і середньої школи , яка допоможе пригадати знання , уміння і навички з правил дорожнього руху у цікавій ігровій формі.

 

 • : Телеснюк Руслана Миколаївна
 • : вчитель основ здоров'я та художньої культури
 • : Тульчинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Вінницької обласної Ради
 • - Ти і безпека на дорозі
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
294

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. Актуальна тема. У цікавій ігровій формі діти засвоюють загальні пам’ятки з безпеки дорожнього руху, стимулюється пізнавальна діяльність учнів. Дякую.

 2. Дякую, пані Руслано, за цікавий, змістовний урок! Урок, проведений у формі гри, краще сприймається учнями, а матеріал прекрасно запам’ятовується. Сподобалось використання “Логічного диктанту”. Обов’язково використаю в своїй практиці. Успіхів!

 3. Вам вдалось підготувати доволі цікавий матеріал. Тема є важливою, тому Ваша робота буде корисною для використання колегами. Подані вікторини є змістовними, учні із величезним бажанням проявлять себе завдяки підготовленим ігровим методам роботи. Дякую!

 4. Дійсно, ви зуміли у цікавій формі перевірити раніше вивчені знання з даної тематики. Цікаві завдання і для старшокласників і для учнів початкової ланки. Ігрова форма є вдалою для учнів різної вікової категорії.Різноманітні ігри та вікторини зацікавлять дітей і вони продемонструють свої знання.