mail@urok-ua.com

Конспект уроку з основ здоров’я “Безпека вдома. Електроприлади. Безпека під час користування електроприладами” для учнів 3 класу

Запропоновано урок з основ здоров*я для учнів 3 класу, метою якого є систематизувати знання учнів про побутові електроприлади,познайомити з правилами безпеки при користуванні електроприладами,бажання дотримуватись правил безпечного користування електроприладами.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Я б залюбки побувала у вас на такому цікавому уроці. Мені сподобалось, як ви умієте в ігровій формі навчати дітей правилам безпеки при користуванні електроприладами. Дякую. Гарна робота.

  2. Урок вчителька провела не для учнів, а разом із ними. Учні приймають активну участь у розкритті теми, в ігровій формі знайомляться з правилами безпечної поведінки з електроприладами. Використання ІКТ на основах здоров`я є незамінним помічником.Дякую.

  3. Урок навчає безпеці користування електроприладами та застерігає учнів , ознайомлює з пам*яткою у цікавій формі. Співпраця в групі формує дружний колектив та сприяє кращому розумінню матеріалу. Презентація логічно доповнює урок. Дякую.