super@urok-ua.com

Конспект уроку з основ здоров’я “Безпека вдома. Електроприлади. Безпека під час користування електроприладами” для учнів 3 класу

Автор матеріалу: Конспект уроку з основ здоров’я “Безпека вдома. Електроприлади. Безпека під час користування електроприладам...

Запропоновано урок з основ здоров*я для учнів 3 класу, метою якого є систематизувати знання учнів про побутові електроприлади,познайомити з правилами безпеки при користуванні електроприладами,бажання дотримуватись правил безпечного користування електроприладами.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Я б залюбки побувала у вас на такому цікавому уроці. Мені сподобалось, як ви умієте в ігровій формі навчати дітей правилам безпеки при користуванні електроприладами. Дякую. Гарна робота.

  2. Урок вчителька провела не для учнів, а разом із ними. Учні приймають активну участь у розкритті теми, в ігровій формі знайомляться з правилами безпечної поведінки з електроприладами. Використання ІКТ на основах здоров`я є незамінним помічником.Дякую.

  3. Урок навчає безпеці користування електроприладами та застерігає учнів , ознайомлює з пам*яткою у цікавій формі. Співпраця в групі формує дружний колектив та сприяє кращому розумінню матеріалу. Презентація логічно доповнює урок. Дякую.