mail@urok-ua.com

Конспект уроку з основ здоров’я “Безпека вдома. Електроприлади. Безпека під час користування електроприладами” для учнів 3 класу

Запропоновано урок з основ здоров*я для учнів 3 класу, метою якого є систематизувати знання учнів про побутові електроприлади,познайомити з правилами безпеки при користуванні електроприладами,бажання дотримуватись правил безпечного користування електроприладами.

Конспект уроку

Презентація

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
770

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Я б залюбки побувала у вас на такому цікавому уроці. Мені сподобалось, як ви умієте в ігровій формі навчати дітей правилам безпеки при користуванні електроприладами. Дякую. Гарна робота.

  2. Урок вчителька провела не для учнів, а разом із ними. Учні приймають активну участь у розкритті теми, в ігровій формі знайомляться з правилами безпечної поведінки з електроприладами. Використання ІКТ на основах здоров`я є незамінним помічником.Дякую.

  3. Урок навчає безпеці користування електроприладами та застерігає учнів , ознайомлює з пам*яткою у цікавій формі. Співпраця в групі формує дружний колектив та сприяє кращому розумінню матеріалу. Презентація логічно доповнює урок. Дякую.