mail@urok-ua.com

Конспект уроку зарубіжної літератури, 11 клас “Характеристика образу Грегора Замзи”

Протягом уроку аналізується новела Ф.Кафки «Перевтілення», акцентується увага на образі головного героя, розглядаються причини метаморфози, дається відповідь на проблемне питання. На уроці вчитель привчає учнів до самостійної роботи, розвиває зв’язне мовлення учнів, виховує почуття милосердя, відповідальності, спонукає до роздумів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Традиційний урок літератури. Зміст відповідає типу. Грамотно і логічно поставлені запитання, відповіді на які передбачають осмислення учнями трагедії Грегора Замзи. Бракує наочності і творчих завдань. Яке домашнє завдання? Дякую. Кожукало Н.

  2. “Перевтілення” Франца Кафки – це той твір, де можна дати волю фантазії у використанні методів та форм роботи на уроці, Твір вражаючий, потребує критичного мислення, Варто на уроці використовувати “Проблемне запитання”,роботу дискусійного характеру, творчі завдання, Дякую!

  3. В 11 класі має бути більше роботи учнів на уроці, ніж просто вести бесіду. Тема не дуже складна. Психологічне дослідження вийшло поверхове. Вибачте.

  4. Розробка уроку динамічна, учитель постійно спонукає учнів до роздумів та аналізу вчинків героїв новели. Учні разом із вчителем вибудовують допоміжні схеми розвитку взаємин між членами родини. Але, як на мене, завдання одноманітні, хочеться їх розбавити чимось цікавеньким.