Конспект уроку з зарубіжної літератури для 10 класу на тему: “Еволюція образу Раскольникова. Розкриття складності і суперечливості духовного світу людини”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з зарубіжної літератури для 10 класу на тему: “Еволюція образу Раскольникова. Розкриття складності ...
Посада: вчитель української мови і літератури та зарубіжної літератури
Місце роботи: Миколаївська ЗОШ № 57 імені Т.Г.Шевченка

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок розроблений для учнів 10 класу.
Мета: допомогти учням зрозуміти філософські основи образу Раскольнікова, його еволюцію; поглиблювати навички аналізу прозового тексту; розвивати зв’язне мовлення, вміння аналізувати художні образи з позиції сьогодення; формувати здатність учнів протистояти згубним впливам.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Додаток

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Перечитала, передивилась, сподобалось, взяла собі, тепер коментую. Дуже гарний урок. Тема розкривається цікаво, повно. А це ж Достоєвський, якого учні не дуже полюбляють. Вам вдалося зацікавити не лише учнів, але і колег. Дякую. Щодо презентації – я в такому варіанті не працюю, тому не коментую.

  2. Я просто у захопленні від уроку. Чудово підібрана до теми програми творча тема, мотивація просто викликала у мене бурю емоцій. Цікаві форми роботи: логічна розстановка сходинок еволюції образу, що дає змогу думати учням, активізувати їх роботу, подробний аналіз кожної зі сходинок, що не можливо без знання тексту, аналітична бесіда тощо. Прекрасна презентація, різнорівневе домашнє завдання. Дякувати Богу, що в нас є такі творчі, з душею вчителі. Є надія, що зарубіжну літературу, як окремий предмет, не додумаються скасувати.

  3. Урок грамотно складений, містить багато творчих завдань. Автор використовує різні інноваційні технології, вчить учнів самостійно робити висновки та встановлювати причиново-наслідкові зв*язки. Цей твір вчить учнів боротися за все людське, що є в душі і не втрачати надії на краще.