Конспект і презентація до уроку із зарубіжної літератури для 5 класу на тему: “Китайська народна казка ” Пензлик Маляна”. Поетизація мистецтва й уславлення образу митця в казці. Значення фантастичних елементів”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект і презентація до уроку із зарубіжної літератури для 5 класу на тему: “Китайська народна казка ” Пен...
Посада: вчитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Гніздичівська ЗОШ І-ІІІ ст.

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект і презентація до уроку із зарубіжної літератури для 5 класу на тему: “Китайська народна казка ” Пензлик Маляна”. Поетизація мистецтва й уславлення образу митця в казці. Значення фантастичних елементів”
Казка “Пензлик Маляна” вводить п’ятикласників у незвичайний світ китайської культури. На уроці учні знайомляться з самою країною (Китаєм), з її матеріальними, духовними надбаннями, з культурними цінностями та особливостями національного колориту.
За допомогою різних інтерактивних методів, які використовуються на уроці, учні з’ясовують головну думку казки, досліджують її фантастичні елементи, визначають риси характеру героя, вчаться творчо мислити і не боятись висловлювати власну думку.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Протягом уроку за допомогою різних видів роботи послідовно та логічно, з узагальненнями після кожного виконаного завдання реалізовувалася поставлена вчителем мета. Методична “родзинка” — презентація (змістовна, естетично оформлена). Дякую. Кожукало Н.

  2. На уроці присутня науковість і доступність, дослідницька робота. Гадаю, навчання здійснюється залежно від індивідуальних і вікових особливостей дитини. Обладнання дозволяє зацікавити учнів темою. Вчитель використовує інтерактивні методи.

  3. Оксана Романівна, аналізуючи ваш урок, хочу зазначити, що мені у вашій роботі дуже сподобалось те, що ви приділяете достатньо уваги лексичній роботі” гра “Гроно”, словникова робта, робота з текстом. Дякую за урок.

  4. Оксана Романівна, аналізуючи ваш урок, хочу зазначити, що мені у вашій роботі дуже сподобалось те, що ви приділяете достатньо уваги лексичній роботі” гра “Гроно”, словникова робта, робота з текстом. Дякую за урок.