mail@urok-ua.com

Конспект уроку із зарубіжної літератури для учнів 7 класу на тему “Поетизація життя людини у фольклорних та літературних баладах”

Конспект уроку із зарубіжної літератури для учнів 7 класу на тему “Поетизація життя людини у фольклорних та літературних баладах”
Конспект уроку містить матеріали для перевірки знань, умінь та навичок учнів 7-го класу після вивчення теми “Балади” на уроках зарубіжної літератури. Матеріал розроблено з урахуванням предметних і ключових компетентностей, вікових особливостей та новітніх технологій.

Конспект уроку

Презентація

 

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Конспект уроку із зарубіжної літератури для 7 класу на тему: “О. Генрі «Останній листок». Новела «Останній листок» – гімн людині, котра здатна н... Конспект уроку зарубіжної літератури. 7 клас. Автор: учитель української мови, української та зарубіжної літератур Терещенко Наталя Миколаївна. Під ча...
Матеріали для ознайомлення з життям Діани Вінн Джонс і твором “Мандрівний замок Хаула”... Дані матеріали допоможуть вчителю якісно ознайомити семикласники з життям і творчістю відомої британської письменниці фентезі для дітей і дорослих, а ...
Конспект уроку із зарубіжної літератури для 7 класу. Артур Конан-Дойл – відомий автор детективних циклів, популярність його героїв у різних країнах. Ш... Учні знайомляться з життям і особистістю Артура Конан Дойла, дізнаються про місце жанру детективу в його творчому доробку. Аналітично досліджують текс...
72

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Для перевірки знань , умінь і навичок вчитель використовує інноваційні методи навчання. Узагальнюють знання учні співпрацюючи в групах. Завдання цікаві, пізнавальні, потребують від школярів міцних знань з вивченої теми.

  2. Цікавим вважаю, що кожний слайд має неначе свою анотацію, опис, презентація цікава. Але я якось не дуже побачила структуру уроку: є організаційний момент, є мотивація учнів до навчання, а третім пунктом стоїть підведення підсумків, висновки. А головна частина? Пробачте, що висловила так свою думку, бачу вашу творчість, зацікавленість у роботі, дякую за конспект з презентацією.