mail@urok-ua.com

Конспект уроку із зарубіжної літератури для учнів 7 класу на тему “Поетизація життя людини у фольклорних та літературних баладах”

Конспект уроку із зарубіжної літератури для учнів 7 класу на тему “Поетизація життя людини у фольклорних та літературних баладах”
Конспект уроку містить матеріали для перевірки знань, умінь та навичок учнів 7-го класу після вивчення теми “Балади” на уроках зарубіжної літератури. Матеріал розроблено з урахуванням предметних і ключових компетентностей, вікових особливостей та новітніх технологій.

Конспект уроку

Презентація

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
142

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Для перевірки знань , умінь і навичок вчитель використовує інноваційні методи навчання. Узагальнюють знання учні співпрацюючи в групах. Завдання цікаві, пізнавальні, потребують від школярів міцних знань з вивченої теми.

  2. Цікавим вважаю, що кожний слайд має неначе свою анотацію, опис, презентація цікава. Але я якось не дуже побачила структуру уроку: є організаційний момент, є мотивація учнів до навчання, а третім пунктом стоїть підведення підсумків, висновки. А головна частина? Пробачте, що висловила так свою думку, бачу вашу творчість, зацікавленість у роботі, дякую за конспект з презентацією.