super@urok-ua.com

Конспект уроку із зарубіжної літератури для учнів 7 класу на тему “Поетизація життя людини у фольклорних та літературних баладах”

Автор матеріалу: Конспект уроку із зарубіжної літератури для учнів 7 класу на тему “Поетизація життя людини у фольклорних та літера...

Конспект уроку із зарубіжної літератури для учнів 7 класу на тему “Поетизація життя людини у фольклорних та літературних баладах”
Конспект уроку містить матеріали для перевірки знань, умінь та навичок учнів 7-го класу після вивчення теми “Балади” на уроках зарубіжної літератури. Матеріал розроблено з урахуванням предметних і ключових компетентностей, вікових особливостей та новітніх технологій.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

 

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Вважаю, що є розбіжності між типом уроку та сформульованою метою. За змістом конспекту — це урок повторення та узагальнення вивченого (перед написанням контрольної роботи). Доречною є робота в групах. Презентація відповідає ходу заняття. Дякую. Кожукало Н.

  2. Для перевірки знань , умінь і навичок вчитель використовує інноваційні методи навчання. Узагальнюють знання учні співпрацюючи в групах. Завдання цікаві, пізнавальні, потребують від школярів міцних знань з вивченої теми.

  3. Цікавим вважаю, що кожний слайд має неначе свою анотацію, опис, презентація цікава. Але я якось не дуже побачила структуру уроку: є організаційний момент, є мотивація учнів до навчання, а третім пунктом стоїть підведення підсумків, висновки. А головна частина? Пробачте, що висловила так свою думку, бачу вашу творчість, зацікавленість у роботі, дякую за конспект з презентацією.