mail@urok-ua.com

Конспект уроку із зарубіжної літератури з використанням ІКТ на тему: “Генріх Гейне.Життя і творчість”

Конспект уроку розрахований для чнів 9 класу з використанням ІКТ.Допоможе зробити урок цікавішим та змістовнішим.Адже тут вчитель самостійно розробив відеоролик, а на закріпленя матеріалу пропонуються тестові завдання,які учні можуть виконати лише за компютерами. Вчитель відразу зможе перевірити рівень засвоєних знань.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 з 5)
19

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Інформаційно насичений урок, підсилений презентаційним матеріалом, що робить його яскравим. Доречним є використання відеоролика та закріплення матеріалу виконанням тестових завдань на комп`ютері. Не вистачило роботи на уроці учнів.

  2. Емоційний фон уроку забезпечує перегляд відеоролика. Сподобалось, що на закріплення матеріалу , учитель складає тестові завдання , які учні виконують за комп’ютерами. Рекомендація: дев’ятикласники можуть самостійно підготувати і розказати інформацію про життя письменника.Дякую.

  3. Вчитель застосовує на уроці види діяльності, у процесі якої формуються необхідні вміння й навички, сприяє досягненню мети . Відеоролик додає уроку родзинку. Впродовж роботи розвиваються компетентності: загальнокультурна, комунікативна та інші.