Конспект уроку із зарубіжної літератури з використанням ІКТ на тему: “Генріх Гейне.Життя і творчість”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку із зарубіжної літератури з використанням ІКТ на тему: “Генріх Гейне.Життя і творчість”
Посада: вчитель зарубіжної літератури та етики
Місце роботи: Славутський НВК "СЗОШ,ліцей "Успіх"

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект уроку розрахований для чнів 9 класу з використанням ІКТ.Допоможе зробити урок цікавішим та змістовнішим.Адже тут вчитель самостійно розробив відеоролик, а на закріпленя матеріалу пропонуються тестові завдання,які учні можуть виконати лише за компютерами. Вчитель відразу зможе перевірити рівень засвоєних знань.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
0
(0)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Декілька разів перечитала конспект. Думала, що пропустила важливе. Але… Урок складається з 2 частин: відеоролик+розповідь учителя і тести+ “асоціативний кущ”. Як для сучасного уроку, здається, це не зовсім правильно. Хто сказав, що відеороликом діти зацікавляться? Мотивація? Для чого дивитися, потім слухати розповідь? Щоб здати тести? Але перші спроби використанням ІКТ є, тому бажаю наснаги і успіхів.

  2. Інформаційно насичений урок, підсилений презентаційним матеріалом, що робить його яскравим. Доречним є використання відеоролика та закріплення матеріалу виконанням тестових завдань на комп`ютері. Не вистачило роботи на уроці учнів.

  3. Емоційний фон уроку забезпечує перегляд відеоролика. Сподобалось, що на закріплення матеріалу , учитель складає тестові завдання , які учні виконують за комп’ютерами. Рекомендація: дев’ятикласники можуть самостійно підготувати і розказати інформацію про життя письменника.Дякую.

  4. Вчитель застосовує на уроці види діяльності, у процесі якої формуються необхідні вміння й навички, сприяє досягненню мети . Відеоролик додає уроку родзинку. Впродовж роботи розвиваються компетентності: загальнокультурна, комунікативна та інші.