mail@urok-ua.com

Бінарний урок із зарубіжної літератури та німецької мови в 5 класі на тему: «Генріх Гейне (1797-1856). «Задзвени із глибини…». Втілення краси весняної природи у вірші.»

Творчість німецького поета Г. Гейне давно вже подолала кордони і відома у всьому світі. І сьогодні ми відкриємо чарівну сторінку його поезії, і на крилах його лірики перенесемося в романтичний світ переживань, прагнень, кохання і гармонії.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Повідомлення учні готують із радістю , цікаві факти про письменника пробуджують в учнів прагнення до вивчення теми, “Задзвени із глибини ” – гарний поетичний твір, що зачаровує та спонукає любити природу, її красу, Дякую!

  2. Гарний урок. Я теж намагаюся вірші читати мовою оригіналу. Цікаві форми роботи. Сподіваюся, що повідомлення учнів супроводжувалося презентацією Домашнє завдання з малюнком – забагато.

  3. Бінарний урок зацікавлює учнів, сприяє різнобічному розвитку особистості. Мова оригіналу створює атмосферу далекого минулого , яка допомагає краще засвоїти новий матеріал.Ромашка вражень влучно підсумовує урок.