mail@urok-ua.com

Конспект уроку з зарубіжної літератури для 10 класу на тему: “Психологічна глибина та суперечливість образу Анни Кареніної”

Урок для учнів 10 класу.
Творча тема: «Покарана коханням»
Програмова тема: Психологічна глибина та суперечливість образу Анни Кареніної
Мета уроку: проаналізувати образ Анни, дослідити причини суперечливості цього характеру; розвивати критичне мислення шляхом формування вміння працювати з текстом, розвивати навички критичного аналізу дій персонажів, зв’язне мовлення, логічне і асоціативне мислення, творчі здібності; виховувати справжні моральні цінності, любов до життя, родини.

Конспект уроку

Вікно перегляду документа

Презентація до уроку

Вікно перегляду презентації

Зошит до уроку

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Тема непроста, та вчитель зуміла підібрати такі методичні інструменти, які допомогли їй досягти поставлених завдань. Добре, що на уроці учні працюють з текстом, відповідають на проблемні питання, висловлюють власні думки. Чудовий ліричний підсумок уроку.Дякую.

  2. Мені сподобався і конспект, і презентація. Знаю, як складно давати таку тему, у вас це вийшло вдало. Є деякі зауваження до презентації, але це не так важливо, бо конспект гарний. Єдине все -таки скажу: як на мене, не треба вживати речення “Ми повинні…”, краще “Давайте спробуємо”, “Поговоримо…”

  3. Мені було цікаво переглянути матеріали конспекту, бо я теж викладаю в 10 класі. Урок насичений, емоційний, спрямований на розвиток творчої особистості. Сподобалося варіативне д/з для моралістів та психологів, складання асоціативного куща, виразне читання поезії Г. Чубач, яке підводить учнів до неоднозначності образу головної героїні і відповідає на проблемне питання.

  4. Конспект уроку має чітку структуру, враховує психо-фізіологічні особливості та потреби учнів 10 класу, важливим є те, що учні самостійно вчаться визначати цілі та завдання уроку. На різних єтапах уроку є проблемні запитання, мультимедійний супровід. Дуже цікавий конспект уроку.