mail@urok-ua.com

Конспект уроку з зарубіжної літератури для 10 класу на тему: “Психологічна глибина та суперечливість образу Анни Кареніної”

Урок для учнів 10 класу.
Творча тема: «Покарана коханням»
Програмова тема: Психологічна глибина та суперечливість образу Анни Кареніної
Мета уроку: проаналізувати образ Анни, дослідити причини суперечливості цього характеру; розвивати критичне мислення шляхом формування вміння працювати з текстом, розвивати навички критичного аналізу дій персонажів, зв’язне мовлення, логічне і асоціативне мислення, творчі здібності; виховувати справжні моральні цінності, любов до життя, родини.

Конспект уроку

Презентація до уроку

Зошит до уроку

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 5 з 5)
431

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Тема непроста, та вчитель зуміла підібрати такі методичні інструменти, які допомогли їй досягти поставлених завдань. Добре, що на уроці учні працюють з текстом, відповідають на проблемні питання, висловлюють власні думки. Чудовий ліричний підсумок уроку.Дякую.

  2. Мені сподобався і конспект, і презентація. Знаю, як складно давати таку тему, у вас це вийшло вдало. Є деякі зауваження до презентації, але це не так важливо, бо конспект гарний. Єдине все -таки скажу: як на мене, не треба вживати речення “Ми повинні…”, краще “Давайте спробуємо”, “Поговоримо…”

  3. Мені було цікаво переглянути матеріали конспекту, бо я теж викладаю в 10 класі. Урок насичений, емоційний, спрямований на розвиток творчої особистості. Сподобалося варіативне д/з для моралістів та психологів, складання асоціативного куща, виразне читання поезії Г. Чубач, яке підводить учнів до неоднозначності образу головної героїні і відповідає на проблемне питання.

  4. Конспект уроку має чітку структуру, враховує психо-фізіологічні особливості та потреби учнів 10 класу, важливим є те, що учні самостійно вчаться визначати цілі та завдання уроку. На різних єтапах уроку є проблемні запитання, мультимедійний супровід. Дуже цікавий конспект уроку.