Розробка уроку зарубіжної літератури для 8 –го класу на тему: “Вічна музика сонету”. Сонет у світі Данте, Петрарки, В. Шекспіра

Автор публікації
Автор матеріалу: Розробка уроку зарубіжної літератури для 8 –го класу на тему: “Вічна музика сонету”. Сонет у світі Данте, Пе...
Посада: Учитель зарубіжної літератури
Місце роботи: Катеринівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Урок узагальнення та систематизації знань з використанням мультимедійної презентації. Має на меті поглибити і розширити знання учнів, набуті при вивченні поезії класиків світової літератури, досліджувати з учнями розвиток сонету, звернути увагу на культурний феномен загальнолюдського значення – епоху Відродження.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

 1. До уроку додана гарна презентація. Але тема заняття розкрита дуже-дуже поверхово. Одноманітні види робіт (запитання — відповідь), творчі завдання зовсім відсутні. Бракує аналізу сонетів. Вибачте, але узагальнення та систематизації вивченого не було. Кожукало Н.

 2. Однозначно робота потребує значних зусиль , щоб бути готовою до використання, Вважаю , що з даного матеріалу вчителі зможуть запозичити цікавинки, Бажаю натхнення!

 3. Прочитала роботу – схоже не на конспект уроку, а на записи підготовки до уроку. Матеріали цікаві, та це просто набір цікавих фактів, не більше. Структури уроку немає. Вибачте. Працюйте. Успіхів.

 4. Людмило Юріївно! Ваш урок цікавий та нестандартний.Але конспект написано не так, як потрібно. 1.Організаційний момент.
  Ви нічого не написали.
  2. Пояснення теми уроку.
  І вся робота в цьому пункті.
  Більше нічого немає. Це методично неправильно побудований урок.Багато матеріалу,але це більше схожий на позакласний захід. Треба ще допрацювати цей урок. Дякую Вам.