mail@urok-ua.com

Розробка уроку зарубіжної літератури для 8 –го класу на тему: “Вічна музика сонету”. Сонет у світі Данте, Петрарки, В. Шекспіра

Урок узагальнення та систематизації знань з використанням мультимедійної презентації. Має на меті поглибити і розширити знання учнів, набуті при вивченні поезії класиків світової літератури, досліджувати з учнями розвиток сонету, звернути увагу на культурний феномен загальнолюдського значення – епоху Відродження.

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(15 оцінок. Рейтинг публікації: 4.7 з 5)
536

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

 1. Однозначно робота потребує значних зусиль , щоб бути готовою до використання, Вважаю , що з даного матеріалу вчителі зможуть запозичити цікавинки, Бажаю натхнення!

 2. Прочитала роботу – схоже не на конспект уроку, а на записи підготовки до уроку. Матеріали цікаві, та це просто набір цікавих фактів, не більше. Структури уроку немає. Вибачте. Працюйте. Успіхів.

 3. Людмило Юріївно! Ваш урок цікавий та нестандартний.Але конспект написано не так, як потрібно. 1.Організаційний момент.
  Ви нічого не написали.
  2. Пояснення теми уроку.
  І вся робота в цьому пункті.
  Більше нічого немає. Це методично неправильно побудований урок.Багато матеріалу,але це більше схожий на позакласний захід. Треба ще допрацювати цей урок. Дякую Вам.