super@urok-ua.com

«Виховання національної свідомості і громадської гідності на уроках і в позакласний час»

Автор матеріалу: «Виховання національної свідомості і громадської гідності на уроках і в позакласний час»

«Виховання національної свідомості і громадської гідності на уроках і в позакласний час»
Виховання – проблема вічна. Відколи існує людство, відтоді й дбає про потомство й продовження роду. Від батьків передається генетичний код, рідна мова, матеріальна й духовна культура, що забезпечує прогрес суспільства, наступність і спадкоємність поколінь.
Динамізм повсякденного життя вносить корективи в підготовку до нього. На кожному історичному етапі вихователям доводиться розв’язувати також проблеми, що мають пряме відношення до сьогодення. Аби долати негативні явища, необхідно внести кардинальні зміни у вихованні підростаючих поколінь. Що робити? Як діяти? Яким насправді має бути вихованець? Ці питання постають нині перед класним керівником. І всі вони потребують негайної відповіді, втілення в життя.

Вікно перегляду документа

  • : Плахута Алла Петрівна
  • : вчитель російської мови та зарубіжної літератури
  • : Новостепанівський навчально-виховний комплекс
  • виховання
Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Погоджуюсь з думкою автора публікації про важливість виховання національної свідомості громадянина. Алла Петрівна детально описала свій педагогічний досвід з даного питання. Звернула увагу на тематику виховних бесід, які сприяють формуванню громадської гідності.

  2. Алла Птрівна виклала свій досвід роботи, як класного керівника, досить повно і грунтовно. Мене зацікавили форми проведення виховних заходів у початкових класах та робота з батьками. Адже слідуючи тенденції партнерства в школі батьки теж стають об єктами правильного національно – патріотичного, толерантного виховання.