super@urok-ua.com

Виховання національної гідності та патріотизму. Сучасні підходи виховання школярів в умовах креативної освіти

Автор матеріалу: Виховання національної гідності та патріотизму. Сучасні підходи виховання школярів в умовах креативної освіти

Метою основних орієнтирів виховання є створення цілісної моделі виховної системи на основі громадянських і загальнолюдських цінностей як орієнтовної для проектування моделей виховних систем у навчальних закладах.

Впроваджуючи основні орієнтири виховання: ціннісне ставлення до себе, ціннісне ставлення до суспільства і держави, ціннісне ставлення до людей, ціннісне ставлення до праці, ціннісне ставлення до природи, ціннісне ставлення до мистецтва, ми виховуємо майбутнього громадянина держави, патріота своєї Батьківщини.

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Цікава та актуальна тема, але, на жаль, перевірка унікальності дала лише 2 відсотки. Хотілося б почити справжні результати роботи закладу з цієї теми.

    1. Даний матеріал я супроводжуючим текстом до презентації. Я коли розміщувала матеріал то скинула не презентацію а його,а виправити не змогла,тому скинула ще раз дану тему тільки в презентації , де описана діяльність нашої школи.