Презентація виховної моделі класу

Автор публікації
Автор матеріалу: Презентація виховної моделі класу
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Запорізька гімназія №31

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

В презентації представлено уявлення про виховну систему класу, її завдання, шість напрямків ( ціннісне ставлення до суспільства і держави; ціннісне ставлення до праці; ціннісне ставлення до сім’ї, родини, людей; ціннісне ставлення до природи; ціннісне ставлення до мистецтва; ціннісне ставлення до себе), шляхи їх реалізації та модель випускника-патріота.

Презентація виховної моделі

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

8 коментарів

 1. У своїй роботі Анна Федорівна бере за основу ціннісні орієнтири виховання. Переглянувши презентацію, можна зробити висновок: вчитель здійснює особистісно орієнтований підхід. Зміст слайдів це підтверджує . Дякую.

 2. Ви дуже творчий, енергійний та талановитий вчитель! Від ваших заходів захоплює подих. Видно, що в кожен захід ви вклали свою душу, любов до Батьківщини, та цю любов прищеплюєте своїм дітям. Натхнення Вам та подальших успіхів!

 3. Анно Федорівно! Народна мудрість каже: “Краще один раз побачити, ніж сто разів почути”. Тому щиро дякую за роботу, яка дала змогу побачити не лише Вашу діяльність, але й Вас, як вихователя, наставника, людину. Переконана, що випускники такого вчителя не можуть не бути патріотами, щирими та доброзичливими людьми. Успіхів!

 4. Анна Федорівна! Люблю людей,які вправно володіють ІКТ. В даній презентації ви не лише показали модель класного колективу, а й те що працюєте по ніій і все це видно з ваших фотозвітів.

 5. Було цікаво познайомитися з виховною моделлю класного колективу. Представлені напрямки роботи у відповідності до рекомендацій МОН мають свої особливості. Проведена велика робота вчителя із своїми учнями. Дякую.

 6. У даній презентації представлена програма виховної роботи з класом, адже в ній вказані не лише напрямки, ай шляхи реалізації, які підтверджені світлинами, що вказує на те, що автор не тільки розробила цю систему, а й впроваджує її у своїй роботі. Хороша робота!

 7. Дуже тепла, по-домашньому затишна, сповнена любові презентація. Видно, що автор все, про що
  пише, пронесла крізь себе. Побільше б таких вчителів-вихователів! Дякую!

  1. Величезне спасибі за коментарі. Я навіть не чекала….Я дійсно працюю з душею і все проношу крізь себе…І презентації щодо власного досвіду і роботи намагаюсь продумувати до дрібничок…
   В цьому році приймала участь у конкурсі на кращого класного керівника…Спочатку нервувала, вважала, що не справлюсь…але в результаті – дуже вдячна і конкурсу, і адміністраціі школи, що запропонували участь…це дало мені змогу систематизувати досвід моєї роботи, проаналізувати та удосконалити його. Я багато чому навчилася, готуючи матеріали для конкурсу…і ще однією моєю гордістю є презентація власного педагогічного досвіду ( потрібно було вкластися в 10 слайдів…). Кому буде цікаво, я з радістю покажу.

   Дякую усім!!!