mail@urok-ua.com

Виховання в учнів почуття патріотизму, толерантності, поваги до історичного минулого своєї держави

Учитель – учень – єдина духовна спільнота, а життєвий шлях дитини – шлях радості. Головне в моїй роботі – виховання учня як особистості. І в це поняття я вкладаю духовну збагаченість, широкий світогляд, ерудицію, високу моральність, товариськість, здатність впливати на рішення й діяльність колективу. Вважаю, що вихователь повинен бути професіоналом. Він повинен уміти ставити себе поряд із дитиною в діяльності, а не напроти неї. Саме він повинен допомогти дитині зрозуміти себе й повірити у свої сили, створити ситуації успіху.

У виховній роботі зі своїми учнями я керуюся Конституцією України, Концепцією громадянського виховання, Концепцією національного виховання, Національною програмою «Діти України», Законами України “Про загальну середню освіту ”, Таким чином намагаюсь зробити цікавими уроки та прищепити любов до історії нашої держави Адже без минулого немає майбутнього.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. У статті автор порушує тему патріотичного та національного виховання на уроках історії, ділиться своїми думками та досвідом можливих шляхів реалізації даного питання. Стаття може бути корисною для вчителів – початківців, а також використана на засіданнях методичних об`єднань.