mail@urok-ua.com

Конспект уроку з розвитку зв’язного мовлення у 4 класі на тему: “Складання твору на основі власних спостережень “Калина під моїм вікном”.

План-конспект уроку з розвитку зв’язного мовлення в 4 класі за темою «Складання твору на основі власних спостережень». Мета уроку – формувати в учнів вміння складати текст-розповідь з елементами опису, вчити добирати найбільш влучні прикметники під час опису предмета. Урок розвиває зв’язне мовлення, мислення, спостережливість, уміння порівнювати і зіставляти, розширює знання дітей про калину, як символ України, виховувує любов до рідного слова, до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії навколишнього світу, любов до рідного краю.

Конспект уроку з розвитку зв’язного мовлення

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
795

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Юлія Миколаївна чітко визначає освітню, розвивальну та виховну мету, створює емоційний фон уроку, використовуючи музику; раціонально поєднує різні методи навчання; формує вміння самостійно здобувати знання і застосовувати їх на практиці.

  2. За минулим радянським навчанням не ностальгую. У матералах відсутній компетентнісний підхід до навчання. Важаю такий підхід несучасним, недієвим. Пізнавальна діяльність учнів – пасивна. Динаміка відсутня.