mail@urok-ua.com

Конспект уроку позакласного читання у 3 класі на тему “Червона калина”

Розробка уроку з позакласного читання на тему “Червона калина”. Мета уроку розширити знання учнів про народний символ України – калину; вчити висловлювати своє ставлення до прочитаного; вдосконалювати уміння правильно інтонувати прочитане; сприяти збагаченню словникового запасу; працювати над виробленням правильного мовлення; розвивати стійку увагу, уміння зосереджено сприймати зміст тексту; виховувати любов до рідної Батьківщини, повагу до традицій свого народу.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. На всіх етапах уроку йшлося про калину. Учні працювали над творами різних жанрів: легенда, загадки, вірші, прислів’я та приказки. Доречною була презентація дітьми власних малюнків і фотографій. Звичайно, наявність вчительської тематичної презентації сприяла б глибшому розкриттю теми. Дякую.

  2. Задоволена прочитаним матеріалом. Видно, що вчитель досвідчений у своїй роботі. Педагог велику увагу приділив практичній роботі учнів. Вони і розповідали історію про калину, і були фотокореспондентами. Дуже творчий, цікавий, пізнавальний, захоплюючий доробок!

  3. Конспект готовий до використання. Сподобалася структура уроку, логічна побудова, застосування різних способів читання з новою метою, цікавий матеріал. Може бути корисним як для починаючого, так і для досвідченого учителя.