mail@urok-ua.com

Твір-розповідь з елементами опису «Калина під моїм вікном»

Завдання уроку: навчити складати твір з елементами опису на основі власних спостережень та нового матеріалу, розширити знання учнів про калину, як рослину – символ Україну, розвивати усне та писемне мовлення, виховувати любов до природи, до свого краю.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. На уроці багато вправ розвивального характеру . Сподобалось планування навчальної діяльності. Інтерактивні прийоми сприяють досягненню мети. вчитель дбає про емоційний стан учнів. Презентація чудово доповнює урок.

  2. Раджу вчителям використати такий сучасний урок, завдання якого: навчити учнів складати твір з елементами опису на основі власних спостережень та нового матеріалу, розширити знання учнів про калину, як рослину – символ України, розвивати усне та писемне мовлення, виховувати любов до природи, до свого краю. Вчителем добре продумано всі етапи уроку. Використано інтерактивні вправи. Урок цікавий та насичений. Є все: метод “Передбачення”, “Мозковий штурм”, “Мікрофон”, “Кубування”, словникова робота, творчі завдання, самостійна робота учнів ( завдання на картках). Презентація також дуже сподобалась: корисна, цікава, гарно проілюстрована. Урок дуже гарний, лише б вистачило часу на всі форми роботи. Бажаю Вам ще таких чудових ідей та активних учнів! Дякую!

  3. Прекрасний урок, все продумано, виважено, застосовано інноваційні методи роботи, чудова презентація. Вчитель – молодець!