mail@urok-ua.com

Твір-розповідь з елементами опису «Калина під моїм вікном»

Завдання уроку: навчити складати твір з елементами опису на основі власних спостережень та нового матеріалу, розширити знання учнів про калину, як рослину – символ Україну, розвивати усне та писемне мовлення, виховувати любов до природи, до свого краю.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
363

3 коментарі

  1. На уроці багато вправ розвивального характеру . Сподобалось планування навчальної діяльності. Інтерактивні прийоми сприяють досягненню мети. вчитель дбає про емоційний стан учнів. Презентація чудово доповнює урок.

  2. Раджу вчителям використати такий сучасний урок, завдання якого: навчити учнів складати твір з елементами опису на основі власних спостережень та нового матеріалу, розширити знання учнів про калину, як рослину – символ України, розвивати усне та писемне мовлення, виховувати любов до природи, до свого краю. Вчителем добре продумано всі етапи уроку. Використано інтерактивні вправи. Урок цікавий та насичений. Є все: метод “Передбачення”, “Мозковий штурм”, “Мікрофон”, “Кубування”, словникова робота, творчі завдання, самостійна робота учнів ( завдання на картках). Презентація також дуже сподобалась: корисна, цікава, гарно проілюстрована. Урок дуже гарний, лише б вистачило часу на всі форми роботи. Бажаю Вам ще таких чудових ідей та активних учнів! Дякую!

  3. Прекрасний урок, все продумано, виважено, застосовано інноваційні методи роботи, чудова презентація. Вчитель – молодець!