mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови для 8 класу на тему: “Усний вибірковий переказ розповідного тексту з елементами опису пам’яток історії і культури в публіцистичному стилі”

Урок допоможе розвивати в учнів мовленнєво-комунікативні вміння переказувати текст розповідного характеру, що містить опис пам’ятки історії. Конспект складений відповідно до тексту, що розміщено на сторінках підручника для 8 класу за новою програмою (О. П. Глазова Українська мова. -К., 2016.)

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Чітко,грамотно,логічно і послідовно побудовано урок. Вчитель удосконалював мовленнєво-мислительні вміння усвідомлювати тему й основну думку ,розвивала мовленнєво-комунікативні вміння здійснювати аналіз прочитаного тощо. На жаль,я не відчула авторської родзинки.Дякую.

  2. Марина Вікентіївна пропонує розробку уроку, який розвиває комунікативні вміння учнів. У конспекті вказано основні етапи уроку , чітко дібрано завдання для досягнення мети. Вчитель задає випереджувальне завдання, під час підсумку використовує метод “Незакінчене речення”.