Конспект уроку з української літератури для 9 класу “Жіноча доля у творчості Т.Г.Шевченка”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української літератури для 9 класу “Жіноча доля у творчості Т.Г.Шевченка”
Посада: вчитель української мови та літератури
Місце роботи: Сєвєродонецька СЗШ І – ІІІ ступенів № 16

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Досліджує особливості тематики жіночої долі у творчості Кобзаря в кріпосній Україні; розкриває ідейно – художній зміст творів «Наймичка», «Катерина», характеризує образи головних героїнь цих творів.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Тема уроку розкрита недостатньо. Не продумала вчителька вступне слово. Питання щодо мотивації навчальної діяльності не відповідають темі. Підсумок поверховий. Як використовувалася презентація, вказана у списку обладнання? Дякую.

  2. Використовуючи групову форму роботи на уроці, учні досліджують тематику жіночої долі у творчості Великого Кобзаря. Протягом заняття учні працюють з текстами творів, аналізують образи, відповідають на проблемні питання. Сподобалося, що пов’язується матеріал із сьогоденням.Дякую.

  3. Здавалося,що вже все відомо про Тараса Шевченка.Але,виявляється – ні.Кожного разу щось неповторне нове відкриваєш і дивуєшся його таланту.Конспект уроку про жіночу долю у творах Шевченка теж є новаторським.Дякую

  4. Урок цікавий різноманітністю нетрадиційних форм і методів роботи: синквейн, асоціативне гроно, хвилинка релаксації, робота в групах, презентація. Ви на шляху формування творчих здібностей та пізнавальної активності учнів на уроках літератури.