mail@urok-ua.com

Конспект уроку з української мови для 6 класу “Морфологія. Орфографія. Загальна характеристика частини мови”

Поглибити знання учнів про частини мови, їхні значення, морфологічні ознаки, синтаксичну роль у реченні; систематизувати знання про особливості і функціонування в українській мові; удосконалювати навички використання самостійних та службових частин мови; розвивати вміння аналізувати мовний матеріал; збагачувати словниковий запас учнів; розвивати усне та писемне мовлення учнів; виховувати любов до рідного слова.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Конспект уроку побудовано на матеріалі про життя та творчість Тараса Григоровича Шевченка. Цікаво. В шостому класі діти не такі вже й дорослі і вони люблять бавитись, не виконувати накази, а просто бавитись. Тому спробуйте на уроці, звичайні вправи перетворити в незвичайні, як наприклад ваша вправа “Ти – редактор” . Дайте учням можливість відчути себе дослідниками, винахідниками і т.д. Не знаю як працюють Ваші діти, проте з власного досвіду роботи з 6 класом можу сказати, що їм складно швидко розподілити слова на частини мови, а тому виконання вправи займе дуже багато часу, майже півуроку. Дякую Вам за розробку і бажаю успіхів!

  2. Чітко продуманий план конспекту уроку. Вчитель використовує різноманітні методи та прийоми навчання. Використано багато цікавого матеріалу про Т. Шевченка, який учні знають, а є багато цікавого, про що почують вперше. Дякую за урок.