Конспект уроку з української мови в 4 класі “Узагальнення і систематизація знань учнів по темі частини мови”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект уроку з української мови в 4 класі “Узагальнення і систематизація знань учнів по темі частини мови”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: Кременецька ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім. Галини Гордасевич

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Цим уроком закріплюється поняття про мову як найважливіший засіб людського спілкування, розширюється знання про багатство української мови, формується уявлення про мову як національну ознаку народу. На уроці повторюються і поглиблюються знання учнів про частини мови,їх граматичні ознаки, розвивається усне і писемне мовлення учнів, виховується любов до рідного слова, почуття патріотизму через влучне слово. На уроці інтерактивною вправою “Карусель” повторюється теоретичний матеріал по темі “Іменник”. Працюючи в групах учні повторюють вивчене по темі “Прикметник”, а тему “Дієслово ” і “Прислівник” закріплюють вправою “Мікрофон”. Вправа “Незакінчене речення” запропонована на закріплення теми “Займенник”. Працюючи в парах пригадують вивчене про числівник.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Саме завдяки використаним методам учні зможуть закріпити свої знання із пройденої теми. Робота в групах є насиченою. Хороша ідея вчителя із загадками. Дякую за цікавий та змістовний урок!