mail@urok-ua.com

Конспект інтегрованого уроку з української мови та природознавства на тему “Узагальнення та систематизація вивченого по темі «Іменник як частина мови». (Українська мова). Заповідні території рідного краю. Червона книга України. (Природознавство)”

Інтегрований урок з української мови та природознавства на тему “Узагальнення та систематизація вивченого по темі «Іменник як частина мови». (Українська мова). Заповідні території рідного краю. Червона книга України. (Природознавство)”

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Урок цікавий, сучасний. Цікавість – це підгрунтя для серйозної роботи, наступна сходинка – допитливість. Вчитель вдало скеровує стихійний процес у потрібне русло, обираючи ефективні для даного класу форми та методи роботи.

  2. Подорожуючи, учні поглиблюють та систематизують матеріал з вивченої теми ” Іменник” . Учитель використовує відеоуроки Мовоньки та Суржика – цей чудовий матеріал я теж часто застосовую у своїй практиці. Урок має і виховне значення. Дякую.

  3. Гарна дослідницька робота про заповідники на Україні. Урок цікавий, виховує в учнів відчувати справжню красу, цінувати та берегти живу природу. Дякую!

  4. Дякую за вкладені вкладення. Також люблю відео Мовочки. Використання та згадування Червоної книги актуальне, у наш час екологічної обізнаності.