mail@urok-ua.com

Презентація: “Червона книга України”

Презентація: “Червона книга України”
Охорона природних рослинних угруповань, внесених до Червоної книги України, передбачає збереження умов їх місцезростання та охорону від знищення й пошкодження. Ця презентація підготовлена для учнів 2 класу.

Вікно перегляду презентації

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід / реєстрація за допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. У презентації міститься інформація про рослини, які знаходяться під охороною. Матеріал можна використати на уроках природознавства, виховних годинах, під час бесіди. Гадаю, після перегляду слайдів учні отримали чималий багаж знань про рослини.

  2. Цікава презентація, яку б я використала як доповнення до основного уроку, так як вона містить лише теоретичний матеріал. Вцілому слайди гарно оформлені , підібрано гарні фото рослин . Мої зауваження стосовно великої кількості тексту , бо я б розмістила поряд з фото рослин лише коротеньку інформацію , а все інше донесла вербально. Варто було б додати також пояснення що таке Червона книга. Дякую.

  3. Яскрава пізнавальна презентація знайомить з рослинами, занесенеми до Червоної книги, може бути хорошим доповненням не тільки до уроку, а й виховного заходу. Але для учнів 2 класу я не розміщувала б великі тексти, враховуючи вікові особливості.

  4. Галина Георгіївна!Презентація : цікава,змістовна, виконана в спокійних ,гармонійних тонах. Я так розумію , що дана презентація є допомненням до уроку природознавства. Тому думаю, що вчитель на уроці розповіла дітям що таке “Червона книга”

  5. Мені не вистачає пояснення, чому саме червона, що це за книга та не вистачає роботи з учнями. Можливо, потрібно було наприкінці уроку узагальнити матеріал, провести опитування, чи розробити кросворд, внести якусь родзинку. В цілому, добра, насичена матеріалом презентація. Дякую!