Конспект з предмету Я досліджую світ “Чи потрібна нам Червона книга України?”

Автор публікації
Автор матеріалу: Конспект з предмету Я досліджую світ “Чи потрібна нам Червона книга України?”
Посада: вчитель початкових класів
Місце роботи: КУ Сумський СНВК №37 СМР

Наскільки корисна ця публікація?

Натисніть на зірочку, щоб оцінити!

Конспект інтегрованого уроку з теми тижня “Первоцвіти”,” Чи потрібна нам Червона книга України?”. Протягом дня діти виконують багато різних завдань на критичне мислення, працюють з LEGO і приходять до виснавку, що книга обов’язково потрібна, щоб зберегти рідкістні рослини.

Вікно перегляду документа

Закрити

Хвилинка реклами

Завантаження файлу почнеться через

cекунд

Завантажити файл
()

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дуже цікавий матеріал у Вас вийшов! Дітям необхідно розповідати про Червону книгу про тварин і рослини, які в неї занесені! Ви обрали дуже цікаву форму роботи. Гарні вірші, різні форми роботи – все сприяє підтриманню інтересу у дітей. Здорово!

  2. ___123___Конспект з предмету Я досліджую світ “Чи потрібна нам Червона книга України?”___123___

  3. Відповідно до Державного стандарту Нової української школи кожен тиждень і день будуть тематичними. «Я досліджую світ» – інтегрований курс, через який буде реалізовано тематику тижня і дня. Запропонований матеріал стане в нагоді вчителям,які відповідно до Державного стандарту Нової української школи кожен тиждень і день будуть тематичними. «Я досліджую світ» – інтегрований курс, через який буде реалізовано тематику тижня і дня. Дуже корисний матеріал для вчителів, які будуть працювати в Новій українській школі. Містить ранкову зустріч,інтегрує декілька предметів. Також використана робота з конструктором Лего.